Jaunā viļņa šlāgergrupa “Čipsis un Daullais” izdod hitu par mīlu karantīnas laikā

Pievienot komentāru
Jaunā viļņa šlāgergrupa “Čipsis un Daullais” izdod hitu par mīlu karantīnas laikā
PUBLICITĀTES FOTO

Šopavasar sava talanta cienītājus iepriecinājusi jaunā viļņa šlāgergrupa ”Čipsis un Dullais” – plašākas publikas novērtējumam tiek piedāvāta dziesma ”Pašbūšana (Vēstules II)”, savukārt fani aicināti iesūtīt savus ”pašbūšanas” video, kas tiks izmantoti dziesmas oficiālajā klipā.

Kompozīcija ”Pašbūšana (Vēstules II)” ir pirmais vēstnesis no drīzumā gaidāmā albuma, kurā būs 10 kompozīcijas – gan tādas, kas jau dzirdētas koncertos, gan pavisam jaunas, Skaties.lv informē mūziķu pārstāvis Reinis Graudiņš.

”Šis ir tāds brīdis visu mūsu dzīvē, ko vēl ilgi atcerēsimies, tāpēc izmanto to. Šoreiz izkāpuši no savas komforta zonas un dziesmas panta tekstu daļēji vai pilnībā aizguvuši no interneta dzīlēm.

Jaunā dziesma ir par aktuālo – mīlestību karantīnas laikā. Čipsis un Dullais dzied par dzīvi – tik smieklīgu un skumīgu, kāda tā ir,” stāsta grupas pārstāvji.

Kopā ar dziesmu grupa aicina fanus un atbalstītājus piedalīties dziesmas klipa tapšanā, iesūtot video ar telefona pārlūkošanu sev ērtā pozā vai īpaši drosmīgajiem – piedziedājuma iedziedāšanu skatoties tieši kamerā. Video jāiesūta grupas ”Facebook” lapā līdz 30. aprīlim.

Fiziskā albuma prezentācijas koncerts ir pārcelts uz 18. septembri, taču internetā jaunā albuma prezentācija gaidāma jau drīzumā.

Dziesma ”Pašbūšana (Vēstules II)” klausāma vietnē ”YouTube” un drīzumā arī populārākajos straumēšanas servisos.