Japāniete Alise Haijima izdod otro dziesmu latviešu valodā

Pievienot komentāru
Japāniete Alise Haijima izdod otro dziesmu latviešu valodā
PUBLICITĀTES FOTO

Šopavasar ar jaunu dziesmu fanus iepriecinājusi japāņu izcelsmes dziedātāja Alise Haijima, kuru Latvija iepazina šova ”X Faktors” pirmajā sezonā, kur māksliniece izcēlās ar košu tēlu. Plašākam sabiedrības vērtējumam šonedēļ nodots triloģijas otrais singls ”Es meklēju”, kas seko pērnruden izdotajam ”Krāsas”.

Kā atklāj Alise, jaunā dziesma radusies kā iedvesma brīdī, kad pati māksliniece nespēja saprast savu virzienu dzīvē, ikdienā, mūzikas industrijā. Šovā un pēc šova nebija skaidrības, kā veiksmīgi veidot mākslinieces tēlu – viņa jutusies apmaldījusies, līdz atnākusi atziņa: ”Kamēr es nebūšu sevi atradusi, nekas veiksmīgi netiks izdarīts vai panākts.”

Nu māksliniece sevi ir atradusi un ar šo dziesmu vēlas sniegt vēstījumu visiem jauniem māksliniekiem atrast, un nepazaudēt sevi, jo bez tā sava es nekur tālu netiks, lai kāds arī būtu talants vai spējas.

”Dziesmas galvenais vadmotīvs ir sevis meklēšana – dziesmā un arī dzīvē, es nemitīgi meklēju sevi. Meklēju savu ceļu, savu tēlu, savu īsto ”es” . Liriskais ”es” dziesmā stāsta par manu apjukumu un iestrēgšanu kādā konkrētā dzīves posmā, un nespēju virzīties uz priekšu – stāvu strupceļā. Stāvēšana strupceļā izraisa negatīvus apstākļus, negatīvas domas, kam arī es esmu izgājusi cauri.

Es meklēju pati sevi, jo bez sava ”es” nevar nemaz sev radīt ceļu. Prieks, ka es esmu atradusi savu īsto dzīves ceļu,” tā Alise.

Noklausies!

Alise ikdienā mācās Rīgas tehniskajā universitātē datorsistēmas un informācijas tehnoloģijas fakultātē informācijas tehnoloģijas institūta 1. kursā. Paralēli augstskolai viņa ir pieprasīta japāņu un angļu valodas tulks, kā arī iecelta par galveno lokālo koordinatori Japānas nacionālajai televīzijā. Ik pa brīdim vada arī tūrisma projektus, piemēram, maijā Alise ceļos uz Japānu, lai būtu vienas tūristu grupas vadītāja.

Runājot par nākotni, dziedātāja ir mērķtiecīga: ”Es vēlos izdot albumu, tūrēt pa Latvijas pilsētām, uzstāties Japānā kādā pasākumā un apstaigāt Japānu kopā ar savu menedžerīti Vivitu. Sākt ar Latviju, tad iekarot Japānu un Eiropu.”

Vēlies piedalīties šova ” X Faktors” trešajā sezonā? Piesakies!