”Jā, tas ir īsts tetovējums.” Virga uz galvas ietotovējis vārdu ”Līvi”

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

6 komentāri
”Jā, tas ir īsts tetovējums.” Virga uz galvas ietotovējis vārdu ”Līvi”
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Leģendārās grupas ”Līvi” dalībnieks Ainars Virga pārsteidzis savus fanus, sociālajos tīklos publiskojot attēlu, kurā redzams ar grupas simboliku uz deniņiem. Sarunā ar Skaties.lv mākslinieks apstiprina – tas ir īsts tetovējums – nu ”Līvi” viņa galvā būs vienmēr vārda vistiešākajā nozīmē!

”Jā, tas ir īsts tetovējums. Vai tad man ir jākautrējas par to, ka tik redzamā vietā?

Gluži otrādi – varu tikai lepoties ar to, ko ”Līvi” ir devuši man, ko vairākiem Latvijas ļaudīm…

Man ”Līvi” ir ļoti liela vērtība, nerunājot par “pievienoto”!” sarunā ar Skaties.lv to, ka uzraksts uz viņa galvas paliks vienmēr, apstiprina Virga.

Mākslinieks, kura ķermeni klāj dažādi zīmējumi, var pastāstīt, ka fanu satraukumam nav pamata – šāda skaistuma izveidošana nemaz nav bijusi tik sāpīga. ”Uz galvas ir pulka vieglāk, nekā citās ķermeņa vietās,” par sāpēm stāsta Virga.

Kā atklāj mūziķis, doma par to, cik labi varētu izskatīties aptetovēta galva, viņam radusies jau agrā bērnībā, redzot, kā paša tēvam mati sāk atkāpties. ”Toreiz domāju – johaidī – ja man tā būs, noteikti skūšu gludi! Kaut gan tanī laikā ar noskūtiem matiem bija tikai cietumnieku “zīmols”,”, atceras Virga.

Lai arī mūziķa matu rota joprojām ir gana kupla, šogad viņš sapratis – tas laiks ir pienācis!

”Sākumā ideja bija pa visu galvu uzzīmēt Latvijas ozolu. Lai tā lapotne izskatās kā smadzenes, bet stumbrs pa kaklu vijas uz leju visam organismam cauri,” neslēpj Virga.

Vispār esot bijuši 12 varianti galvas tetovējumam, bet ”Līvu” zīme galu galā atzīta par labāko.

Pagaidām dzīvē šo mākslu apskatījuši vien daži cilvēki, un reakcijas esot divas.

”Vieni saka, ka labi, otri – ka drosmīgs gājiens. Bet es uzskatu, ka ”Līvi” – tā ir mana dzīve, ar ko es lepojos. Nekādu īpašo drosmi tur nevajadzēja lai to veiktu dzīve,” uzskata mūziķis.

Lai arī skeptiķi jau sākuši spriest, ka tetovējums tik redzamā vietā tā īpašniekam ātri apniks, Virga uzsver pretējo.

”Pats varu izvēlēties, kad rādīt, kad nerādīt. Varu variēt ar matu griezumiem. Uzreiz pēc tetovējuma uztaisīšanas biju izstādē, un man ap galvu bija lakatiņš, neviens pat nenojauta, ka man uz galvas tikko izveidots zīmējums,” tā Virga.

Virgas fane zem pupiņa ietetovē mūziķa autogrāfu

View this post on Instagram

Made & posted by Imants Ģēģeris

A post shared by Ainars Virga (@virga_ainars_) on

6 komentāri