Ivo Fomina koncertā Tukumā neielaists fans bez sertifikāta ziņo par viltus spridzekli

65 komentāri
Ivo Fomina koncertā Tukumā neielaists fans bez sertifikāta ziņo par viltus spridzekli
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pagājušajā nedēļa nogalē tautā iemīļotajam dziedātājam Ivo Fominam un viņa grupai prieku par uzstāšanos aizēnoja kāds incidents, kura dēļ mūziķiem negaidīti nācās pārtraukt uzstāšanos Tukumā.

Sestdien, 16. oktobrī, Tukuma kultūras namā notika dziedātāja Ivo Fomina un viņa grupas albuma ”Cilvēks” turnejas kārtējais koncerts, kura īpašais viesis bija Ivo dziesmu līdzautors un mūziķis Guntars Račs. Taču koncerts tika pārtraukts neilgi pirms noslēdzošās dziesmas, kad notikuma vietā Valsts policijas Tukuma nodaļas policisti, kuri lūdza koncertu pārtraukt un visiem steidzami pamest telpas.

”Tukuma policija saņēma norādi, ka it kā kultūras namā ir ievietots spridzeklis. Tukuma policija tūlītēji reaģēja uz brīdinājumu un drošības nolūkos evakuēja pasākuma apmeklētājus, kā arī veica pārmeklēšanu kultūras nama telpās. Spridzeklis netika atrasts,” teikts policijas ziņojumā.

Nākamajā dienā Tukuma policijas ”Facebook” lapā tika ievietota vēstīts: ”Par notikušo uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona noskaidrota, tiek veiktas procesuālās darbības. Iespējamais zvana iemesls – tas, ka persona netika ielaista pasākumā bez derīga vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta.”

”Dzīvojam lielu izaicinājumu laikā, kad ikviens no mums ir spiests izdarīt savas izvēles. Kopīgu mērķu un arī sevis dēļ esam spiesti pielāgoties jaunajiem izaicinājumiem. Mākslinieki no pulcēšanās ierobežojumiem ir cietuši visvairāk un izskatās, ka ar jauniem pulcēšanās ierobežojumiem cietīs vēl vairāk. Arī klausītāji, protams, kuriem ir limitētas iespējas apmeklēt koncertus un pasākumus.

Taču, ievērojot visus drošības pasākums, koncerts Tukuma kultūras namā varēja notikt un starp māksliniekiem un skatītājiem valdīja patiesa saskaņa un savstarpēja uzticība. Mēs visi, kas bijām uz skatuves, no sirds izbaudījām šo kopā būšanu.

Un tad notika neparedzētais, un mēs šobrīd izjūtam zināmu nepabeigtības un rūgtuma garšu par līdz galam nenospēlēto koncertu. Ticu, ka policija noskaidros apstākļus un sauks vainīgos pie atbildības. Tomēr gribu visu mūziķu un pasākuma organizatora vārdā atvainoties klausītājiem, kuri bija atnākuši un kuriem no mums neatkarīgu apstākļu dēļ bija priekšlaicīgi koncerts jāpamet.

Mēs noteikti atgriezīsimies Tukumā, tiklīdz tas būs iespējams, lai pabeigtu koncertu tā, kā tas bija ieplānots! Sargiet sevi un savus tuvākos!” klausītājus uzrunā Ivo Fomins.

Kamēr nebūs iespējams uzstāties, Ivo aicina noklausīties viņa jaunāko albumu ”Cilvēks”, kurš ir pieejams visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs visā pasaulē. CD iespējams pasūtīt micrec.lv.
65 komentāri