Ivo Fominam jauna dziesma un koncerti

0 Komentāru
Ivo Fominam jauna dziesma un koncerti
PUBLICITĀTES FOTO

Liepājas mūziķa Ivo Fomina jaunākais dziesmu albums ”Cilvēks” nāca klajā maijā, tam sekoja koncertu sērija, kas līdz ar dažādiem ierobežojumiem nevarēja notikt pilnvērtīgi. Taču Ivo grūtību priekšā nepadodas, tāpēc izdod jaunu dziesmu un plāno sniegt arī koncertus, kā arī gatavojas lielkoncertam Liepājā.

Līdz šim no Ivo Fomina jaunā kā singli izdotas vairākas dziesmas: ”Cilvēks”, ”Vienmēr”, ”Tu man esi”, ”Lai jau deg” un šobrīd populārā dziesma ”Diena vai nakts”. Nu pie klausītājiem dodas kārtējais albuma singls – ”Dienā, kad pārstās līt”.

Arī šī, tāpat kā pārējās albuma dziesmas, sarakstīta kopā ar ilggadējo Ivo dziesmu partneri Guntaru Raču.

”Mēs visi ilgojamies pēc kāda ideāla brīža, kad viss nokārtosies, kad lietus pārstās līt un atmirdzēs saule. Tie ir mūsu sapņi un mūsu ilgas pēc labākas dzīves. Gribas, lai cilvēki atkal smaida. Bet tas nenotiek pēc burvja mājiena,” jauno dziesmu komentē Fomins.

”Brīnumi nenotiek, bet ja notiek, tur vienmēr būs arī katra paša nopelns. Lai brīnumi notiktu, nepietiek ar to, ka tos gaidi. Kaut kas pašam vien būs ir jāizdara, lai tas notiktu,” piebilst Guntars Račs.

Dziesmas ”Dienā, kad pārstās līt” ierakstā bez Ivo piedalījušies arī dziedātāja grupas biedri Roberts Dinters (ģitāra, taustiņi), Kristaps Eihvalds (bass) un Ēriks Hanzovskis (bungas). Miksēja Jānis Kalve (”Labo ierakstu studija”).

Par spīti atgadījumam Tukuma k/n, kad kāds Ivo mūzikas cienītājs, kuram bija liegta ieeja koncertā, paziņoja policijai, ka kultūras namā ievietots spridzeklis, un apgrūtinošiem apstākļiem, Ivo nolēmis šogad sniegt pāris koncertu.

Ivo Fomina koncertā Tukumā neielaists fans bez sertifikāta ziņo par viltus spridzekli

11. decembrī gaidiet Ivo Smiltenes kultūras centrā, bet 18. decembrī Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā. Koncerta īpašais viesi būs Guntars Račs ar savu jauno grāmatu ”365” 3. daļa. Pēc koncerta fani varēs saņemt mākslinieku autogrāfus.

Paralēli tam Ivo gatavojas lielkoncertam, kas norisināsies nākamā gada 18. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, un koncertam 1. aprīlī VEF Kultūras pilī.

0 Komentāru