Ivars Kļaviņš: Jaunas meitenes ir kā neizmīdīts puķu dārzs, bet viņu galviņās iesētais vēl nav pat izdīdzis

0 Komentāru
Ivars Kļaviņš: Jaunas meitenes ir kā neizmīdīts puķu dārzs, bet viņu galviņās iesētais vēl nav pat izdīdzis
Personīgais arhīvs

Pianistu Ivaru Kļaviņu iepazinām televīzijas šovā ”O!Kartes skatuve”. Ir pagājuši vairāki gadi kopš mākslinieka dalības šovā, un šajā laikā Ivars ir mainījies. Sarunā ar portālu Skaties.lv viņš neslēpj, ka to vairāk nesaista ļoti jauniņas meitenes.

Pirms pāris gadiem Ivaram bija attiecības ar septiņpadsmit gadus vecu meiteni, tad ar astoņpadsmit gadus vecu meiteni, pianistu neuztrauca fakts, ka viņam jau sen vairāk nav astoņpadsmit. Mākslinieks piebilst, ka tieši tāpat kā džeki meklē jaunas meitenes, arī meitenes meklē vecākus džekus.

”Mācījos vidusskolā, manas kompānijas džekiem ļoti patika meitene no vidusskolas, taču mums nebija nekādu cerību uz viņu. Katru dienu pēc skolas meiteni savāca gados vecāks džeks, kurš brauca ar ”mersi”. Puisi par to ienīdām, kretīns savāca mūsu dāmu. Gadiem ejot, pienāca mana kārta no vidusskolas savākt savu bijušo meiteni,” smejas Ivars.

Braucot pakaļ bijušajai, Ivars atcerējās, kā toreiz skatījies uz džekiem, kuri ”savāc” skolas foršākās meitenes. Tāpat arī džeki, kuriem viņš ”nocēla” vienaudzi, uz viņu skatījās ar nāvējošu skatienu.

“Es, protams, saprotu, kāpēc tā ir, meitenes attīstās ātrāk par džekiem un tām 18 gados vairs nav interesanti ar sava vecuma puišiem. Ja meitene 18 gados jau ir sieviete, tad džeki 18 gados ir vēl bērna prātā. Maziņajām tajā vecumā nav pa ceļam ar tāda paša vecuma maziņajiem,” skaidro Ivars.

Gadiem ejot, pianists sāka saprast, ka arī viņam ar maziņajām vairāk nav pa ceļam, viņām prātā tusiņi, disenes, pabraukāties ar mašīnu, vēlams ar ”BMW”. Tām dažām, jaunajām meitenēm, kurām ar galvu viss kārtībā, rūp nākotne, viņas ir kategoriski pret ģimenes veidošanu, laiks tiek veltīts mācībām un darbam.

”Lielākajai daļai jaunu dāmu ir īstas vistu smadzenes, ”kluk kluk”, ”BMW”, tusiņi un, protams, ne par ko nemaksāt izklaidējoties.

Kādu brīdi izklaidēm šādas meitenes ir tieši laikā. Laikam ejot, atnāca prāts un sāku saprast to, ka sievietes galvenā vērtība ir tās iekšējā pasaule.

Agrāk bija būtiski, lai meitene ir skaista, tagad man tas vairs nav galvenais, būtiskāk, lai viņa ir skaista un gudra. Gados jaunas meitenes ir kā neizmīdīts puķu dārzs, bet tajā pat laikā viņu galviņās iesētais vēl nav pat izdīdzis, tāpēc tur īsti nav ko pļaut,” tā Ivars.

Ivars nevēlas pateikt, ka alkst veidot ģimeni, viņam patīk brīvības sajūta, un tomēr, ja arī tiek veidotas attiecības, tad būtiski, lai meitenei jau ir izglītība, lai viņa ir patstāvīga, saimnieciska, tāda, kuras padomos var ieklausīties.

”Lai arī cik gudra nebūtu astoņpadsmit gadus veca meitene, viņa tomēr vēl ir tikai meitene, kurai jāiziet pieredzes aplis, jāpiedzīvo dažāda tipa attiecības, jābūt arī seksuālai pieredzei ar vairākiem puišiem. Meitenes no džekiem atšķiras tikai ar to, ka puišiem ir dimantiņi, bet meitenēm krūtis. Principā visi grib seksu, ja meitene nebūs pieredzējusi daudzveidību, tad agri vai vēlu par to sapņos, kā nekā dzīvē neko vairāk par vienu krāniņu nebūs redzējusi,” stāsta Ivars.
0 Komentāru