Īstas rokenrola kāzas! Apprecējies ģitāras virtuozs Pauls Kravalis

0 Komentāru
Īstas rokenrola kāzas! Apprecējies ģitāras virtuozs Pauls Kravalis
Kravaļu ģimenes privātais arhīvs

Ceturtdien, 14. jūnijā, par precētu vīru kļuvis  pašmāju ģitāras virtuozs un apvienības ”D. Day’s Family” dalībnieks Pauls Kravalis jeb Paul The Mole. Par Paula sievu kļuvusi viņa mūža mīlestība žurnāliste Kristīne, un kāzās ar muzikāliem numuriem publiku sajūsminājis arī abu dēliņš Justs.

Kā Skaties.lv atklāj laimīgais pāris, kāzu oficiālā daļa notikusi vienā no Rīgas dzimtsarakstu nodaļām, savukārt neoficiālajā, kā jau māksliniekiem piederas, valdījušas īstas rokenrola noskaņas.

”Ballīte notika grupas studijā, grupas solists Jānis Kronbergs, zināms arī kā Snake, izklaidēja viesus ar akustisko performanci,” Skaties.lv stāsta Pauls.

Ar grupas biedru viņa lielajā dienā, protams, bija arī visa ”D. Day’s Family”, kura uzspēlēja arī pāris īpašus gabalus. Viesus ar uzstāšanos pārsteidza arī Paula ne mazāk talantīgā atvase – mūziķa un viņa Kristīnes deviņgadīgais dēls Justs, kurš tēva vadībā jau kļuvis par īstu ģitārspēles talantu.

”Pie bungām sēdās sitaminstrumentu darbnīcas ”KK Seaside Drums” dibinātājs un vairāku zināmu grupu bundzinieks Krišjānis Kupcāns. Viesos – mīļi draugi,” stāsta Pauls.

Līgava lielajā dienā bija tērpusies baltā kleitā ar mežģīnēm, bet līgavainis arī kāzās nezaudēja ģitārista šarmu un laulājās džinsos un ”Iron Maiden” kreklā. Kā sarunā ar Skaties.lv smejas Kravaļu ģimene, tās nudien bijušas īstas rokenrola kāzas.

Kāzu mirkļi iemūžināti attēlos, kas vēlreiz pasvītro skaistā pāra saskaņu un mīlestību.

Skaties.lv pievienojas sveicējiem un novēl jaunajai ģimenei mīlestības pilnu kopā būšanu un lai Kravaļu pāris visu mūžu viens otrā lūkotos caur ”rozā briļļu” stikliņiem!

0 Komentāru