Internetā parādījusies informācija, ka par Ladybird bērnu atrašanu izsludināta atlīdzība

6 komentāri
Internetā parādījusies informācija, ka par Ladybird bērnu atrašanu izsludināta atlīdzība
AGNESE GULBE / LETA

Jau 18 dienas ASV ir pazudusi dziedātāja Ladybird, īstajā vārdā Tatjana Šihmuratova un viņas divas atvases Annika un Raiens. Bērnu tēvs Maikls Larsens un viņa ģimene cenšas atrast atvases – iesaistot likuma sargus un piedāvājot atlīdzību par informāciju.

Kopš bērnu un viņu mātes pazušanas sociālajā tīklā ”Instagram” ir izveidots profils – annika_ryan2020, kurā tiek publiskota informācija par meklējumiem un aicinājumi palīdzēt.

Kopā ar bērniem ārzemēs pazudusi latviešu dziedātāja Ladybird

Ladybird un bērni Amerikā pazuduši jau 12 dienas. Internetā izskan mīklaini apgalvojumi par garīgās veselības traucējumiem

Vienā no jaunākajiem profila ierakstiem teikts, ka bērnu pazušana nu oficiāli ir dēvējama par krimināllietu. Tāpat piebilsts, ka par informāciju, kas palīdzētu atrast bērnus, tiks piešķirta atlīdzība.

“Instagram” lapas izveidotāji neslēpj, ka mūziķe un viņas atvases pēdējo reizi redzētas Sanfrancisko, noņemot naudu no bankomāta.

Pagājušajā nedēļā internetā izskanēja mīklaini apgalvojumi par mūziķes garīgās veselības traucējumiem.

Izskan arī apgalvojums, ka Annikas un Raiena tēvs tiesas ceļā ieguvis aizbildniecību pār bērniem un ir atzīts par primāro aprūpētāju, kas nozīmē, ka atvasēm jādzīvo kopā ar tēvu.

Ladybird ārzemēs dzīvo jau no 2008.gada, mūziķes un Maikla Larsena pirmdzimtais Raians pasaulē nāca 2017. gadā, bet Annika 2018. gadā.