”Instrumenti”, pošoties koncertšovam, izdod jaunu singlu

Pievienot komentāru
”Instrumenti”, pošoties koncertšovam, izdod jaunu singlu
FILIPS ŠMITS

Populārā grupa ”Instrumenti” 80 dienas pirms vērienīgā koncerta Daugavas stadionā izdevusi jaunu singlu ”Pus4rāpus no rīta”.

Jaunā dziesma ir ceturtais singls no grupas ”Instrumenti” jaunākā studijas albuma ”Cilvēks”, kas maija vidū ar svinīgu atklāšanas koncertu tika prezentēts topošajā mākslas centrā ”Zuzeum”.

Albumā ”Cilvēks” iekļautas 12 jaunas dziesmas, no kurām trīs radušās sadarbībā ar citiem Latvijā iemīļotiem mūziķiem – grupu ”Prāta vētra” (”Te Saule aust”), Intaru Busuli (”Nēnujā” ) un hiphoperi ansi (”Atmiņas problēmas”).

Singlu ”Pus4rāpus no rīta” pavada Sandija Ruļuka radīts dziesmas teksta video.

Noklausies!

Pēc 80 dienām, pašā vasaras izskaņā, 31. augustā Daugavas stadionā, Rīgā notiks vērienīgākais koncerts ”Instrumenti” pastāvēšanas vēsturē. Koncerta laikā ”Instrumenti” izpildīs publikas iecienītākos grupas skaņdarbus, īpašu uzmanību veltot jaunākajam studijas albumam ”Cilvēks”, kā arī tā priekštecim – albumam ”Atkala”.

Albums ”Atkala” pavisam nesen saņēmis Zelta diska statusu; šāds statuss tiek piešķirts par mūzikas ierakstiem, kas pārdoti vismaz 5000 eksemplāros.

Pirms koncertšova Daugavas stadionā ”Instrumenti” šovasar vēl viesosies Kuldīgā (19. jūlijā), kā arī Alūksnē (2. augustā) ar koncertiem, kas balstīti uz pagājušās vasaras ”Atkala” koncertprogrammu.

Biļetes uz Daugavas stadiona koncertu pieejamas ”Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, kā arī koncerts.lv.