”Instrumenti” piedāvā kopdziesmu ar hiphoperi ansi

Pievienot komentāru
”Instrumenti” piedāvā kopdziesmu ar hiphoperi ansi
PUBLICITĀTES FOTO / OKSANA DŽADANA, F64

Turpinot gatavoties vērienīgajam koncertam Daugavas stadionā, grupa ”Instrumenti” piedāvā dziesmu ”Atmiņas problēmas”, kuras radīšanā pieaicināts hiphopa mākslinieks ansis.

”Atmiņas problēmas” ir piektais singls no maijā izdotā albuma ”Cilvēks”, ar ko ”Instrumenti” iepazīstina savus klausītājus. Tā ir viena no albuma ”Cilvēks” vissenāk tapušajām dziesmām.

”Dziesma bija liels izaicinājums, it īpaši no tehniskā viedokļa, bet tas, protams, bija sagaidāms; ar grupu “Instrumenti” nekas nav vienkārši. Daudz mainās gan taktsmērs, gan dinamika un teksta temps, un īpašu uzmanību no manis prasīja arī abu “skaidrošanās” ainu līdzību pasvītrošana teksta ritmikā un atskaņās.

Liels prieks par šo sadarbību, un prieks par to, ka esam izmantojuši šo dziesmu kā ruporu šādai tēmai. Mūziķi, protams, nevarēs salabot visas pasaules problēmas, tajā skaitā atmiņas, bet nevar izslēgt iespēju, ka mūzika iedvesmos uz rīcību tos, kas varēs,” muzikālo sadarbību komentē ansis.

Līdz ar dziesmu ”Instrumenti” un ansis piedāvā arī dziesmas teksta video, ko radījis video mākslinieks Uldis Hasners un teksta animtors Dāvis Kristaps Aigars.

ansis ir viens no trīs viesmāksliniekiem ”Instrumenti” jaunākajā albumā, līdzās grupai ”Prāta vētra” (”Te Saule aust”) un Intaram Busulim (”Nēnujā”).

Līdz šim vērienīgākais ”Instrumenti” koncerts grupas pastāvēšanas vēsturē notiks pašā vasaras izskaņā – 31. augustā Daugavas stadionā, Rīgā. Koncertam ”Instrumenti” gatavojas jau no pagājušās vasaras, solot stadionu piepildīt ar saviļņojošu sirsnību un jaudīgu šovu.