“Instrumenti” izdod stilīgu klipu un izziņo grupas vēsturē vērienīgāko koncertu

6 komentāri

Ar priecīgiem jaunumiem šonedēļ nākusi klajā populārā grupa “Instrumenti” – 31. augustā Daugavas stadionā notiks muzikālās apvienības pastāvēšanas vēsturē vērienīgākais koncerts.

“Doma par tik vērienīgu šovu mūs urda jau kopš pagājušā gada sākuma, kad vēl gatavojāmies Siguldas koncertiem, jo jau toreiz zinājām, ka “Atkala” ir tikai pirmais cēliens “Instrumentu” stāstā.

Otrais cēliens – albums “Cilvēks” – savu enerģijas blīvumu burtiski pieprasa vēl lielāku plašumu, lai jaudai būtu, kur ieskrieties.

Šis noteikti ir lielākais izaicinājums grupas “Instrumenti” vēsturē, bet mēs tam jūtamies gatavāki kā jebkad,” komentē Jānis Šipkēvics jaunākais un Reinis Sējāns.

Līdz ar koncertu ”Instrumenti” piedāvā arī videoklipu dziesmai ”Aukstākā līmeņa mīlestība”, kas ir pirmais singls no pavasarī gaidāmā albuma ”Cilvēks”.

Pavasarī gaidāmais, nu jau piektais, grupas studijas albums ”Cilvēks” būs kā stāsta turpinājums ”Instrumenti” ierakstam ”Atkala”. Jaunā albuma ietvaros ”Instrumenti” gatavo vairākas interesantas muzikālas sadarbības, kas tiks atklātas vien līdz ar albuma izdošanu.

Koncerta biļetes iegādājamas koncerts.lv, kā arī “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās. Pirmās 500 ieejas biļetes lētāk, bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja bez maksas. Pieejamas arī sēdvietas cenā 20–35 eiro. Koncerta organizatori ziņo, ka biļešu cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma, un norāda, ka laika gaitā tirdzniecībā var tikt palaistas pārdošanā papildus sēdvietas.

6 komentāri