Inese Galante populāru mūziķu pavadībā iedziedājusi Tomazo Albinoni ”Adagio”

1 komentārs
Inese Galante populāru mūziķu pavadībā iedziedājusi Tomazo Albinoni ”Adagio”
YOUTUBE

Pasaules līmeņa operdziedātāja, neskaitāmu koncertu, festivāla ”Summertime – aicina Inese Galante” un muzikālā konkursa ”Ineses Galantes talanti” mūza un organizatore Inese Galante projekta “Viva Latvija” ietvaros piedāvā Tomazo Albinoni slavenā ”Adagio” jaunu lasījumu.

Ierakstā piedalījušies populāri Eiropas mūziķi – tuvs Ineses draugs, nīderlandiešu saksofonists Henks van Tvillerts un britu kontrabasists Dominiks Seldiss.

”Mani dārgie draugi, esmu ļoti noilgojusies pēc mūsu tikšanās reizēm. Es ļoti ceru, ka jau pavisam drīz pienāks brīdis, kad es, mani brīnišķīgie kolēģi un mūsu jaunie talanti atkal kāps uz skatuves un viss būs kā senāk,” videouzrunā Latvijas skatītājiem saka Inese Galante.

Šī nelielā muzikālā dāvana ir veltījums visiem mūziķiem un skatītājiem kā atbalsts un sveiciens, gaidot mūzikas dzīves atjaunošanos.

”Mēs, mūziķi, ļoti ilgojamies pēc jūsu sajūsmas pilnajiem skatieniem, un, protams, kvēlajiem aplausiem. Paldies, mīļie klausītāji, par jūsu atbalstu, jūsu ziņām un sirsnīgajām, uzmundrinošajām vēstulēm. Mani ļoti atbalstīja un spēkus deva regulāra saziņa ar kolēģiem un meistarklases ar maniem mīļajiem talantiem visos iespējamajos saziņas kanālos. Tiekamies jau drīzumā iecienītajās zālēs un citās koncertvietās,” tā Inese Galante.

1 komentārs