Iepazīšanās, vēl precētam esot, attiecību aizkulises un bailes pazaudēt. Timmas un Sedokovas līdz šim atklātākā intervija

2 komentāri
Iepazīšanās, vēl precētam esot, attiecību aizkulises un bailes pazaudēt. Timmas un Sedokovas līdz šim atklātākā intervija
INSTAGRAM

Pēdējo gadu daudz tiek runāts par dziedātājas Annas Sedokovas un basketbolista Jāņa Timmas attiecībām. ”Youtube” raidījumā ”Света вокруг света” (Sveta apkārt pasaulei) skaistais pāris atklāja nezināmus faktus par savu mīlestību.

Raidījuma sākumā Anna paziņo, ka novērtē, ka Jānis rūpējas par viņu. Pirms koncertiem, fotosesijām sportists pārliecinās vai mīļotā, paņēmusi līdzi kosmētiku un rotaslietas.

Ja nekas vēl nav salikts somā – Jānis pats visu saliek, parādot, ka viņu uztrauc izredzētā un viņas panākumi.

Ar seksīga kadra palīdzību Anna Sedokova atklāj uz kādām kāzām viņu neaicināt

Anna Sedokova un Jānis Timma devušies bezrūpīgā atpūtas braucienā uz Ameriku

Jānis neslēpj, ka apzinās, ka Annas roka vienmēr būs viņa plaukstā, tāpēc mūžīgu laimi viņš neizteiktu kā vēlēšanos.

Basketbolistam laimi sagādā fakts, ka viņš pamostas līdzās Annai, tas jau parāda, ka diena būs izdevusies, ka viss būs kā festivālā! Mīlniekiem kopā nekad nav garlaicīgi.

Slavenības attiecībās ir jau pusotru gadu, bet kopš Jāņa un viņa sievas Sanas šķiršanās ir pagājis gads. Sportists neslēpj, ka pagaidām ir grūti atrast kontaktu, bet viņš cenšas – dēla dēļ.

Maija vidū sportists devās uz Latviju, lai pabūtu kopā ar dēlu. Drīz vien koronavīrusa ietekmē Jāni nelaida atpakaļ uz Krieviju, bet Annu nelaida uz Latviju.

Beigu beigās sportistam izdevās atgriezties Krievijā, lai tā notiktu, ilgas stundas bija jāpavada uz robežas un jāsakārto papīri.

Laikā, kad mīļotais nav bijis līdzās, Anna nav ticējusi, ka viņš atbrauks atpakaļ, viņā runājis pamestas sievietes komplekss.

Dziedātājai licies, ka neatgriezties ir vieglākais veids un parasti visi izmanto vieglāko iespēju. Saprotot, ka Jānis atgriežas – Anna līdz galam sapratusi, ka viņa ir mīlēta.

Anna vienmēr ticējusi Jānim, bet nu viņā ir arī apziņa, ka viņu patiesi mīl.

Pirmo reizi ballītē satiekot mūziķi, Jānis ieguvis sajūtu, ka pazīst Annu jau 20 gadus, viņš apzinājies, ko viņa domā, ko vēlas.

Sportistam uzreiz neizdevās iekarot Annu, sākumā viņa izvairījusies no uzmanības, bet drīz vien sākusi ar sportistu sarakstīties sociālajā tīklā ”Instagram”. Pirmais uzrakstījis Jānis.

Sekoja uzaicinājums uz kino, seksīgā zvaigzne neapsolīja, ka ieradīsies, bet beigu beigās ieradās, un Jānis viņu sagaidīja.

Pāris noskatījās divas filmas. Pēc dienas kino mīlnieki kļuva nešķirami.

Noskaties raidījumu un uzzini vēl daudz jaunus faktus par Annu un Jāni!