”Ieejiet džungļos un parādiet, kura čūska, krokodils vai tīģeris ir jūsu draugs!” Agneses Rakovskas aicinājums vegāniem

Arvien vairāk un vairāk slavenības izsaka savas domas par vegānismu. Nedēļas sākumā fotogrāfiju lielmeistars Aleksandrs Sokolovs sociālajā tīklā “Facebook” izteica savas domas par vegāniem, ieraksta komentāros grupas ”Triānas parks” līdere Agnese Rakovska neslēpj savu viedokli, kas iet roku rokā ar fotogrāfa teikto.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Raimonds Baļķens

  Raimonds Baļķens

  Agnese, piedod, es tavu mūziku vairs neklausīšos. Rip
 • Ieva Ozoliņa

  Ieva Ozoliņa

  Tieši tā Agnese!
  Tad labāk neest māksligos cukurus un baltos miltus! Lielāks posts,nekā veselīga mājas gaļiņa!
  Nabaga bērni,kuri ir vegani,neesat vecāki ievērojuši kā viņi rij saldumus!!!bērnu dārzā,it sevišķi tie kuri need gaļu!
 • Chirka

  Chirka

  Vislabākais lēmums manā dzīvē - atsacīšanās no gaļas!!!! Um analīzes ir daaaaaaudz labākas kā pirms tam un pašsajūta arī! Bišķi nezina cilvēks, par ko runā! Ja to visu dara ar prātu un lasa grāmatas, tas ir tas, ko es aicinātu pēc iespējas vairāk cilvēkiem izmēģināt 😉
 • CZ QAqq
  0 -12 -12

  CZ QAqq

  Tā augu barība it nemaz nav tik veselīga ilgtermiņā,kā lielais vairums pārliecināti.Augi satur skābes,kuras neļauj uzsūkties kalcijam,graudaugos,sēklās,riekstos ir fitīnskābes,kuras dara to pašu.Iesaku visiem CīTĪGI papētīt kalcija nozīmi organismā, pirms ķērkt cik neveselīgi ēst gaļu,olas un piena protuktus-tie,starp citu, ir vēlamāki organismam.
 • Ilze

  Ilze

  Ir interesanti lasīt Agneses viedokli,un ir ļoti interesanti kā ir veidojies šāds viedoklis
  Žēl nedaudz viņas
 • Anete

  Anete

  Kas par sviestu. Viņai laikam uzmanības trūkums. Tik stulba intervija, nu sekli.
 • Žurnālistiem

  Žurnālistiem

  Saprotu, ka pelnāt maizītei ar clickbaitiem, bet šis ir vienkārši debīli. No vietas, kur ņēmāt komentārus, bija arī daudz citu, sakarīgu komentāru, turklāt dažās vietās Agnese savas domas mainīja. Kāpēc viņa tā runā? Jo ir aizvainota no vegānu puses. Punkts.
 • Aļona

  Aļona

  Labák izskatīties péc resnas mátìtes un propogandét resnumu ká modes lieta.Fū.Var redzét kádas seklas domas un privitìva domāśana ir śai meitenītei.Vegánisms párņems visu psdauli.
 • End

  End

  Lai gan neesmu vegans, bet pasekoju līdzi Agneses komentāriem un ļoti sabojājās viedoklis par tik seklu un šauru domāšanu par kuru nav ne mazākās saprašanas. Latviešu literatūras piesaukšana vispār bezsakars. Laikam domāja, ka uzrakstīja šausmīgi gudru argumentu?!
  Agnese, radi mūziku un nelien svešā šķīvi! Cilvēki ar zemu intelektu lūr otra mutē un makā.
 • Zigis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!