Hurgadā atkārtoti pazudusi dziedātāja Māra Katarska

Hurgadā atkārtoti pazudusi dziedātāja Māra Katarska
INSTAGRAM

Šovā ”OKartes skatuve” iepazītā dziedātāja Māra Katarska vairākus mēnešus dzīvo Ēģiptē. Nedēļas nogalē mākslinieces mamma ar sociālo tīklu palīdzību centās atrast meitu, kura vairākas dienas nebija sazvanāma, viss izvērtās veiksmīgi. Bet jau 14. janvāra naktī Māra atkal pazudusi.

Lūgumu pēc palīdzības sociālajā tīklā ”Facebook” ievietoja Māras draudzene, dziedātāja Laura Raila-Lakstīgala.

Savā ierakstā Laura raksta, ka Hurgadā pazudusi Māra Katarska, zināms, ka viņu drausmīgos apstākļos turējis gūstā bijušais draugs. Raila raksta, ka šo informāciju pēc atrašanās atklājusi pati Māra.

”Iesaistīta gan LV vēstniecība, gan policija? Policijai izdevies viņu atrast, bet neizdevās nokoordinēt viņas drošu nogādāšanu slimnīcā? Un viņa ir atkārtoti pazudusi ap 1:30 naktī 14.01.19. Viņa ir briesmās, katra stunda ir no svara,” sociālajā tīklā raksta Laura.

Laura turpina ierakstu, aicinot cilvēkus palīdzēt Māras mammai un māsai nokļūt Ēģiptē, segt biļešu un uzturēšanās izdevumus, jo pašām sievietēm šādas naudas nav.

”Facebook” ir izveidota īpaša meklēšanas grupa – “Meklējam Māru”, kur meitenes tuvinieki atklāj, ka bijušais mīļotais Māru smagi piekāvis, kā arī ir aizdomas, ka jauniete bijusi sazāļota.

Pirms nepilnas diennakts Māra savā sociālā tīkla “Facebook” profilā ievietoja informāciju, ka ir drošībā un pateicās visiem, kuri iesaistījās viņas meklēšanā. Pēc pāris stundām jauniete atkal pazudusi.