Horena Stalbes mīļotā grūtniecības beigu trimestrī dalās ar intīmu foto

Pievienot komentāru
Horena Stalbes mīļotā grūtniecības beigu trimestrī dalās ar intīmu foto
INSTAGRAM

Mūziķis, apvienības ”Riga Reggea” vokālists Horens Stalbe jau vairākus gadus ir attiecībās ar jogas pasniedzēju Lusini Katurin. Pāris gaida kopīgu atvasi un izrāda atbalstītājiem savu saskaņu, tuvumu un starp viņiem valdošo intimitāti.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Lusine publiskojusi kadru, kurā Horens mierpilni uzlicis galvu uz viņas grūtnieces vēderiņa un vienkārši klausās, ieelpojot mīļotās smaržu.

Ģimenisks foto: Horens Stalbe kļūs par tēvu ceturtajai atvasei

Grūtnieces vēderiņš netraucē romantikai! Horena Stalbes mīļotā publisko mīlas pilnu kadru

”Tā ir milzīga mīlestības izpausme – patiesi klausīties, atrasties kādam tuvu līdzās. Kad kāds tevī klausās – klusu, uzmanīgi un bez nosodījuma. Tev tad ir iespēja izpētīt sevi, atklāt jaunas idejas, paplašināt apziņas apvāršņus. Tu tādā brīdī vari būt radoša,” tā Lusine.

Topošā māmiņa uzskata, ka klausīšanās ir vērīguma veids, jo mēs pievēršam uzmanību citam. Mēs uzmanīgi uztveram visu viņa pausto: ķermeņa valodu, intonāciju un, kas ir vissvarīgāk, arī sajūtas, kas slēpjas aiz vārdiem.

Pirms nepilniem trīs mēnešiem mīlnieki paziņoja, ka gaida kopīgu bērnu. Paziņojumu viņi veica, publiskojot skaistas pāra kopbildes, kurās visa uzmanība tika veltīta mīlestībai un grūtnieces vēderiņam.

Horenam gaidāmā atvase būs ceturtā, toties Lusinei trešā.