Reperu Reika un Elfa jaunais klips filmēts Ziepniekkalnā un Ņujorkā

9 komentāri
Reperu Reika un Elfa jaunais klips filmēts Ziepniekkalnā un Ņujorkā
Publicitātes foto

Viens no pašmāju atpazīstamākajiem hiphopa mūziķiem – Reiks – kopā ar ilggadējo sadarbības partneri, studijas producentu un hiphopa izpildītāju Elfu izdevis videoklipu singlam “Zvaigznes”. Skaņdarbs ir vēstnesis pavasarī gaidāmajam Reika debijas solo albumam “Ir visur”.

”Singls un videoklips “Zvaigznes” ir stāsts par ne vienmēr vieglo ceļu uz savu mērķu sasniegšanu. Dziesmas vēstīju raksturo neatlaidība un uzdrošināšanās, šķēršļu pārvarēšana un ticība saviem spēkiem, skaņdarbu piesaka Reika pārstāve Inese Grīnberga.

Klipa sižets ved cauri Reika (Arvis Reiks) un Elfa (Māris Zihmanis) kopīgajam mūzikas stāstam no Ziepniekkalna jumtiem līdz pat lielajām festivālu skatuvēm. Kādreizējais sapnis par skatītāju pilnām zālēm nu ir īstenojies dzīvē.

Singls iezīmē šajā rudenī gaidāmo Reika koncerttūri “No rajona līdz zvaigznēm”, kurā apmeklētājiem būs pēdējā iespēja noklausīties visus Reika populārākos līdz šim izdotos singlus dzīvajā izpildījumā. Koncertu datumu tiks izziņoti drīzumā.

Kā akcentē Grīnberga, šis ir pirmais Reika un Elfa videoklips, kas filmēts ar aktieru dalību un tik dažādās vietās – uz Ziepniekkalna jumtiem, foto studijā, kinoteātrī “Multikino”, klubā “First Мир”, Rīgas ilūziju muzejā “Cosmos”, kā arī Ņujorkā, ASV.

Reiku un Elfu mūziķu karjeras pirmsākumos atveido attiecīgi Lauris Spurdzāns un Elvis Vārsbergs.

Video: Reiks un Elfs – “Zvaigznes”

Videoklipu veidojuši operatori Toms Rings, Dāvids Stūrmanis un Pavels Kubins (ASV). Klipa montāža – Toms Rings. Režija – Toms Rings, Arvis Reiks un Māris Zihmanis (Elfs). Dziesma ierakstīta “Uzvelku muzons” studijā pie Māra Zihmaņa, pēcapstrāde Jānis Šmēdiņš (Fakts).

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl