3 komentāri

Emigrācijā esošā hiphopa apvienība ”UgunsKults” fanu uzmanībai nodevusi jaunāko veikumu – dziesmu ”Dzīves skola”. Tāpat kā iepriekš, mūziķi turpina pārsteigt ar neierasto skanējumu.

”Šajā dziesmā mēs mēģinām pasniegt domu par dzīvi, kurā noteikumi neeksistē, tai skaitā nav meiteņu, naudas un bagātības. Padodam kaut ko pozitīvu,” portālam Skaties.lv no Lesteres ziņo apvienības dalībnieks Dāvis Danisevičs, kurš pazīstams arī ar skatuves vārdu JauNāēRa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs ar saviem ”UgunsKulta” biedriem nebaidāmies riskēt, tāpēc savā mūzikā parādām tieši to, ko citi neuzdrīkstas. Mēs radām kaut ko tādu, ko paši nekad neesam dzirdējuši.

Šajā un arī visās iepriekšējās dziesmās mēs ieliekam savas domas un stilu neierastā skanējumā. Padodam to cilvēkiem, lai viņi novērtē un noķer vilni.

Projektu nākotnei vēl ir ļoti daudz un turpinām strādāt. Tāpēc sekojiet mūsu ”YouTube” kanālam un ”Facebook” lapai! Mēs klausītājus vēl pārsteigsim, šis ir tikai sākums. Vētra vēl tikai ceļā,” tā Dāvis Danisevičs.

Video: ”Dzīves skola”

Videoklipa autors ir Reinis Sproģis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl