Hiphopa apvienība ”UgunsKults” satricina ar dziesmu par dzīvi bez meičām un naudas

3 komentāri
Hiphopa apvienība ”UgunsKults” satricina ar dziesmu par dzīvi bez meičām un naudas
Privātais arhīvs

Emigrācijā esošā hiphopa apvienība ”UgunsKults” fanu uzmanībai nodevusi jaunāko veikumu – dziesmu ”Dzīves skola”. Tāpat kā iepriekš, mūziķi turpina pārsteigt ar neierasto skanējumu.

”Šajā dziesmā mēs mēģinām pasniegt domu par dzīvi, kurā noteikumi neeksistē, tai skaitā nav meiteņu, naudas un bagātības. Padodam kaut ko pozitīvu,” portālam Skaties.lv no Lesteres ziņo apvienības dalībnieks Dāvis Danisevičs, kurš pazīstams arī ar skatuves vārdu JauNāēRa.

”Mēs ar saviem ”UgunsKulta” biedriem nebaidāmies riskēt, tāpēc savā mūzikā parādām tieši to, ko citi neuzdrīkstas. Mēs radām kaut ko tādu, ko paši nekad neesam dzirdējuši.

Šajā un arī visās iepriekšējās dziesmās mēs ieliekam savas domas un stilu neierastā skanējumā. Padodam to cilvēkiem, lai viņi novērtē un noķer vilni.

Projektu nākotnei vēl ir ļoti daudz un turpinām strādāt. Tāpēc sekojiet mūsu ”YouTube” kanālam un ”Facebook” lapai! Mēs klausītājus vēl pārsteigsim, šis ir tikai sākums. Vētra vēl tikai ceļā,” tā Dāvis Danisevičs.

Video: ”Dzīves skola”

Videoklipa autors ir Reinis Sproģis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl