Grūtniecības laikā Māra Upmane-Holšteine sākusi plānot ēdienkarti

1 komentārs
Grūtniecības laikā Māra Upmane-Holšteine sākusi plānot ēdienkarti
INSTAGRAM

Grupas ”Astro`n`out” soliste, dziedātāja Māra Upmane-Holšteine vasaras sākumā kļūs par māmiņu trešajam bērnam. Gaidot mazuli dziedātāja sākusi plānot ēst gatavošanu, jo tas veicina gudrāku ēšanu un ietaupa ģimenes budžetu.

”Skaidrs, ka plānošana ir atslēga uz gudrāku ēšanu. Labāk gan nekomentēšu, cik daudz laika man aizņēma pirmās ēdienkartes saplānošana. Bet, tas darbojas,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Māra.

Līdz dzemdībām divi mēneši! Upmane-Holšteine šajā laikā plāno paveikt lielas lietas

Māras 10 ieteikumi, kā plānot veikala apmeklējumu:

1.Man ir ērti plānot pa dienām. Dienām, kad neesmu mājās, laimīgi ievelku pusdienām svītriņu zinot, ka izvēlēšos ēst ārā. Tāpat plānoju, ko varētu ņemt līdzi, ja būs vakars studijā. Savukārt garo brokastu receptes automātiski tiek nedēļas nogalēm.

2.Rieksti! Vienmēr somā, lai būtu veselīgāka uzkoda visām neparedzētajām reizēm! Un tādu ir daudz!

3.Bērnu brokastu šķīvji oficiāli kļūst par otro brokastu recepti: lēti, ātri, nejūties vairs vainīgs par ārā mešanu!

4.Ēdienu pērku uz trīs dienām. Ja pērk uz nedēļu, sanāk mest ārā.

5.Trešajā dienā jāgatavo kas veģetārs vai kaut kas no saldētavas, citādi nav drošība par to, vai gaļa/zivs būs vēl svaiga.

6.Produktus mācos aizvietot. Pat ar sarakstu veikalā sanāk kaut ko aizmirst, vai izrādās vakar noēsts tas, kas bija plānots divām dienām. Tāpēc omlete ar spinātiem pārtop par omleti ar kabačiem un milti tiek mainīti un miksēti uz – urrā!

7.Uz veikalu tikai ar sarakstiņu – jap!

8.Secināju, ka ir vērts rakstīt telefonā sarakstu, jo tur var viegli mainīt secību lietām un ir vērts sarakstīt iepirkumus pa sekcijām: piena produkti, augļi. Citādi, doties cauri visam veikalam pēc aizmirsta sīpola vairāk nav pa spēkam.

9.Šim jāieplāno laiks! Bet to zinot, plānošana pamazām kļūst par manu sestdienas tradīciju.

10.Jāiesaista ģimene. ”Čatā” ar vīru parādās aizdomīgi daudz receptes. Un, nu, jau viņš jautā, ko esmu ieplānojusi, citādi produkti sapirkti dubultā vai katrs grib ēst savu.

Foto: pirms došanās dekrētā Upmane-Holšteine izrāda augošo vēderiņu

1 komentārs