Grūtībās nonākušu pašmāju mūziķu atbalstam izdota dziesma ”Kāds”

0 Komentāru
Grūtībās nonākušu pašmāju mūziķu atbalstam izdota dziesma ”Kāds”
MĀRA JUBERTE

Ar jaunu dziesmu šopavasar nācis klajā fonds “Līdzskaņa”, kas plašākam klausītāju vērtējumam nodevis jaunu dziesmu ”Kāds”, kas tapusi ar mērķi palīdzēt nelaimē nonākušiem Latvijas mūziķiem.

Skaņdarbs ”Kāds” tapis, sadarbojoties mūziķiem Katrīnai Dimantai, Elizabetei Vētrai, Vitai Baļčunaitei, Aijai Barovskai, Anetei Korintei, Atim Zviedrim, Ingaram Viļumam, Rihardam Zaļupem, Reinim Briģim, kā arī mūzikas producentam Krišjānim Geidānam.

”Dziesma pati atnāca pie mums, nebija ilgi jādomā. Tā atnāca kā uz viena viļņa,” par dziesmu saka viena no tās autorēm un izpildītājām Katrīna Dimanta.

Dziesma liek atcerēties, ka mums apkārt ir brīnišķīgi cilvēki, kuri vēlas palīdzēt un padot roku brīžos, kad esam nonākuši grūtībās. Tā atgādina, ka, lai vai cik grūti klātos, ir jāiet uz priekšu.

”Šī dziesma vienkārši atnāca un piepildīja pasauli,” teic Katrīna.

Noklausies!

Fonda “Līdzskaņa” misija ir atbalstīt mūziķus, kuri devuši nozīmīgu pienesumu Latvijas mūzikas nozarei, bet saskārušies ar nopietnām veselības vai sadzīviskām problēmām.

”Kāds” ir trešā fonda “Līdzskaņa” labdarības mērķiem radītā dziesma, kas tapusi pērnā gada radošajā vasaras nometnē, kur pulcējās ap 50 Latvijas mūziķu, kuri kopā radīja 16 skaņdarbus. Šovasar nometne notiks trešo reizi.

Pateicoties mūziķu un līdzcilvēku atbalstam, fonds “Līdzskaņa” sniedzis atbalstu jau 14 mūziķiem, tajā skaitā grupas ”Līvi” taustiņinstrumentālistam Guntaram Muceniekam, vijolniekam Aleksandram Šlujevam un grupas ”Eolika” solistam Dainim Dobelniekam.

”Esmu ļoti pateicīgs par to, ka šāds fonds ir izveidots. Tas ir ļoti svētīgs darbs. Pateicoties ”Fondam Līdzskaņa”, kas sniedza atbalstu kājas protēzes iegādei, es tagad varu pilnvērtīgi pārvietoties un uzstāties. Paldies par to, ka esat un būsiet arī turpmāk,” par fondu saka Dainis Dobelnieks.
0 Komentāru