Grupas ”Carnelian” vokāliste piedāvā savu pirmo oriģināldziesmu

2 komentāri
Grupas ”Carnelian” vokāliste piedāvā savu pirmo oriģināldziesmu
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja Signija Taraņenko, ar skatuves vārdu Signia, pagājušā gada nogalē priecēja ar “Muzikālo Adventes kalendāru”, savā ”YouTube” kanālā publicējot 24 Ziemassvētku dziesmu kaverversijas. Šonedēļ Signija prezentējusi savu pirmo oriģināldziesmu “Where Are You”.

“Es sarakstīju šo dziesmu pirms diviem gadiem, un toreiz man jautāja: par ko tā ir? Es atbildēju, ka tā noteikti nav par mani.

Ir pagājis laiks, apstākļi un notikumi ir krietni mainījuši manu dzīvi, un tagad es šo dziesmu varu asociēt ar sevi, un beidzot nodziedāt patiesi no sirds,” saka Signija.

”Dziesma ir par mīlestību, kuru gaidām, meklējam un tad, ja paveicas, atrodam. Ja nepaveicas, turpinām gaidīt un meklēt īsto. Par sapņiem, kurus katrs gribam piepildīt, grūtībās padodamies un, satiekot īstos cilvēkus, atkal noticam tiem no jauna.

Dziesma ir par tiem, kuri meklē. Arī par tevi. Lai arī ko tu meklētu – mīlestību, laimi, iedvesmu vai sevi –, šis ir stāsts par to, kā nepadoties,” tā dziesmas autore.

Vārdu un mūzikas autore ir Signija Taraņenko. Ieraksta producēšanas darbā punktus uz “i” salika Kaspars Ansons, taču pie tā strādājuši producenti Artūrs Palkevičs un Gaitis Lazdāns. Dziesmas video veidojis Ēriks Saksons, bet tērpu dizainere ir Ilze Kaša.

Signiju, kura pāris dienas nedēļā strādā aptiekā par farmaceita asistentu, aktīvi darbojas grupā ”Carnelian”, kuru Latvija plašāk iepazina šova ”X Faktors” otrajā sezonā, un dzied bekvokālu Atim Auzānam.

Noklausies!

2 komentāri