Grupai ”100. debija” romantiska dziesma “Satelīts”

0 Komentāru
Grupai ”100. debija” romantiska dziesma “Satelīts”
PUBLICITĀTES FOTO

Oktobra pēdējā nedēļā jaunu singlu izdevusi 1990. gadu pašmāju deju mūzikas supergrupa ”100. debija”. ”Satelīts” ir otrā dziesma, kas pie klausītājiem dodas šajā gadā.

Augusta sākumā plašākas sabiedrības novērtējuma tika nodota dinamiska un deju mūzikas stilistikā ieturēta dziesma ”Aizvējā”, bet jaunās dziesmas ”Satelīts” vēstījums ir romantiski mierpilns, kontrastējošs ar reālā laika ”īpatnībām”, teic mūziķi.

Dziesmas ”Satelīts” mūzikas autors un studijas producents ir Gints Stankevičs, zināms arī kā vairāku populāru TV3 seriālu tituldziesmu komponists un producents, savukārt Agris Semēvics ir dziesmas teksta autors un vadošais vokāls ierakstā.

Vienlaikus ar jaunā singla pamatversiju radīti arī divi dziesmas ”Satelīts” remiksi. Par tiem ”100. debija” patiesi pateicīga ir Latvijā populārajam dīdžejam un mūzikas producentam Robertam Lejasmeijeram, kā arī radoši ražīgajam un daudzu pazīstamu latviešu dziesmu remiksētājam Mart Inc. jeb Mārtiņam Pīzelim.

””Satelīts” zināmā mērā stilistiski un emocionāli sasaucas ar grupas ”100. debija” agrīno daiļradi. Tas ir stāsts par lielu pilsētu, kura mierpilnā harmonijā iegrimst vakara gaismās, namu logos iedegtajām spuldzēm tēlaini ļaujot veidot galaktikas. Un arī virs pilsētas ir galaktikas ar miljoniem zvaigžņu debesīs. Tajās pa laikam aizslīd kāds satelīts. Pat divi!” skaidro Semēvics.

0 Komentāru