Grupa “Hameleoni” izziņo 20 gadu jubilejas koncertu

0 Komentāru
Grupa “Hameleoni” izziņo 20 gadu jubilejas koncertu
PUBLICITĀTES FOTO

Romantiskās popmūzikas grupa ”Hameleoni”, kas popularitāti ieguva 1990. gados, aicina uz lielkoncertu ”Pērles un dimanti”, svinot 20 gadus kopš grupas dibināšanas. Īpašais koncerts notiks 7. februārī VEF kultūras pilī.

Šogad apritējuši 20 gadi, kopš klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets ”Hameleoni”, kurā apvienojušies Ēriks Budēvics un Andris Veinbergs. Ar debijas albuma ”Tu mana sirds” pārdošanas rekordiem ”Hameleoni” pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā.

Grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Izdoti pieci albumi un šogad paredzēts jau sestais – ”20 gadu jubilejas” albums, kurā būs iekļautas gan ”Hameleonu” jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā.

20 gadu jubilejas lielkoncertā ”Pērles un dimanti” piedalīsies populāri latviešu jaunās estrādes izpildītāji, draugi un viesmākslinieki no ārzemēm, kas ”Hameleonu” dziesmas jau daudzus gadus izpilda spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās.

Grupas jaunākais video klips dziesmai “Tava sirds lai skrien”

Koncertā skanēs visu laiku populārākās ”Hameleonu” dziesmas – ”Atsaucies”, ”Nakts”, ”Vēlreiz”, ”Pērles & Dimanti” – un citi hiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī viesmākslinieku pirmatskaņojumi.

Kopā ar ”Hameleoniem” uz VEF kultūras pils skatuves kāps Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašāns, Laura Raila, Nice Voice (Igaunija), Nikola (Lietuva), Dima Milenins un citi.

Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar grupas ”Hameleoni” dalībniekiem – Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu – uz skatuves muzicēs pavadošā sastāva mūziķi – Lauris Amantovs (trombons), Sandris Skeranskis (trompete), Raivo Stašans (saksofons, flauta), Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti), Kristaps Ezeriņš (bass), Edgars Raila (elektroperkusijas), Oskars Deko (perkusijas, sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka un Kristiāna Juste (piebalsis).

Plašāka informācija hameleoni.lv. Biļetes visās ”Biļešu paradīzes” kasēs un bilesuparadize.lv.

0 Komentāru