Grupa ”Credo” un aktrise Lelde Dreimane vienojas kopīgā dziesmā

2 komentāri
Grupa ”Credo” un aktrise Lelde Dreimane vienojas kopīgā dziesmā
PUBLICITĀTES FOTO / INSTAGRAM

Pašā marta izskaņā dienas gaismu ieraudzījis kopprojekts, kurā spēkus apvienojusi grupa ”Credo” un Dailes teātra dziedošā aktrise Lelde Dreimane. Klausītāju vērtējumam nodota jaunas dziesmu “Tu sen jau mani zini”.

Jau ceturto gadu “Izdevniecība MicRec” sadarbībā ar ”Draugiem.lv” organizēja tā saukto tautas dzejnieku konkursu ”Dzeja no sirds”. Katru gadu konkursa patrons Guntars Račs no aptuveni 1000 iesūtītajiem dzejoļiem izvēlas trīs labākos, ko piedāvā kādam no pazīstamākajiem Latvijas komponistiem dziesmu sarakstīšanai.

Līdz šim projekta ietvaros dziesmas radījuši komponisti Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs un Raimonds Pauls, bet šogad dziesmu rakstīt un izpildīt uzņēmās grupas ”Credo” līderis Guntis Veits.

Šogad konkursa labāko skaitā ierindojies Solveigas Puķītes dzejolis ”Tu sen jau mani zini”, un nu ir tapusi dziesma, kuras ierakstā tika pieaicināta Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane, kurai dziedāšana nav sveša.

Lelde Dreimane, kura patlaban saistībā ar pasaulē izsludināto ārkārtas situāciju ir ”iestrēgusi” Taizemē, stāsta: ”Kad Guntars Račs mani uzrunāja šim projektam, es piekritu uzreiz.

Esmu vairāk nekā pagodināta par iespēju ierakstīt dziesmu kopā ar leģendāro ”Credo” solistu Gunti Veitu. Satiekoties ierakstu studijā, uzreiz tapa skaidrs, ka mēs labi sadziedāsimies. Lai skan!”

”Sākotnēji biju mazliet satraucies par to, vai mums abiem derēs tonalitāte un saderēs tembri. Pēc vairākiem mēģinājumiem noskaidrojās, ka viss sader lieliski, un es esmu ļoti gandarīts par rezultātu. Mums ar Leldi saskan!” tā Guntis Veits.

Dziesmu ierakstīja un producēja Gints Stankevičš.