Grupa “Citi zēni” rada lipīgu dziesmu visiem suņu mīļiem – ”Suņi iziet ielās”

3 komentāri
Grupa “Citi zēni” rada lipīgu dziesmu visiem suņu mīļiem – ”Suņi iziet ielās”
PUBLICITĀTES FOTO

Turpinot iekarot savu vietu Latvijas mūzikas industrijā, himnu visiem suņu mīļiem izdevusi grupa “Citi zēni” – plašākam klausītāju novērtējuma nodots lipīgs singls ”Suņi iziet ielās” no apvienības topošā debijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

”Visiem apnicis sēdēt mājās – ja nevaram tikties ar draugiem un faniem klātienē, tad šķita atbilstoši izdot dziesmu par iziešanu ielās,” jauno singlu komentē teksta autors Dagnis Roziņš.

”Mūsuprāt, jebkuram normālam cilvēkam pavadīt 12 mēnešus vientulībā nav veselīgi ne fiziski, ne mentāli. Ar dziesmu vēlējāmies atrast veidu, kā atsaukt atmiņā vasaras festivālu sajūtu,” dziesmas vēstījumu skaidro solists Jānis Pētersons.

”Suņi iziet ielās” ir trešais singls no pavasarī gaidāmā albuma.

”Ceram, ka mums atkal būs izdevies līdz klausītājiem atvest nelielu saules stariņu un jaunu melodiju, kuru dungot dušās,” savu darbu apraksta mūzikas producents un šova ”X Faktors” dalībnieks Roberts Memmēns.

”Ar katru singlu mēģinām lauzt ierasto pasivitāti latviešu popmūzikā. Šobrīd vairāk nekā citreiz mums katram vajag savu sunīti, kuru paglaudīt.”

Līdz ar jauno dziesmu ”Citi zēni” prezentē arī animētu klipa vizualizāciju, kuru veidojis baltkrievu mākslinieks ”Lihtorovic”. Arī liriku video ir ieturēts rotaļīgā stilā, un tajā izmantots singla vāciņa dizains, kuru izstrādājusi talantīgā māksliniece Renāte Saulīte.

Dziesmas autori – Toms Kagainis un Roberts Memmēns. Producējis, miksējis un māsterējis – Roberts Memmēns, teksta autors – Dagnis Roziņš. Kopējo singla izdošanu nodrošina Forte Production.

Grupa ”Citi zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā spēlē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

3 komentāri