”Gribēju tikai jaunu dīvānu!” Mēbeli Samantas Tīnas dzīvoklī nogādā ar ceļamkrāna palīdzību

254 komentāri
”Gribēju tikai jaunu dīvānu!” Mēbeli Samantas Tīnas dzīvoklī nogādā ar ceļamkrāna palīdzību
INSTAGRAM

Dziedātāja Samanta Tīna nav pieradusi padoties, viņa atradīs veidus, lai iegūtu kāroto. 14. jūnija pēcpusdienā Samanta demonstrēja, ka nekādi šķēršļi netraucēs viņai tikt pie kārotā dīvāna, pat ja to dzīvoklī jānogādā ar ceļamkrānu.

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Samanta pastāsta, ka ar lifta vai trepju palīdzību dīvānu uz piekto stāvu nogādāt nebija iespējams.

”To visu atstrādāšu vēl gadu.” Samanta Tīna par iztērētajiem līdzekļiem ”Eirovīzijai”

Mūziķe sludinājumu portālā atrada krāvējus, izsauca ceļamkrānu, lai Lietuvā ražoto dīvānu ieceltu dzīvoklī pa logu.

Lai dīvāns nokļūtu dzīvoklī, bija nepieciešami divi mēģinājumi, bet tas bija tā vērts, jo process sajūsmināja gan bērnudārza bērnus, gan kaimiņus, kuru vidū ir arī dziedātājs Lauris Reiniks.

”Kādreiz teicu, mammīt, bet es taču gribēju tikai dziedāt, tagad domāju, mammīt, es gribēju tikai jaunu dīvānu,” smejas Samanta.

Kad dīvāns tika iedabūts dzīvoklī, uz ielas atskanēja aplausi, bet pie dzīvokļa loga parādījās Samanta, lai izrādītu klātesošajiem savu prieku.

”Nespēju noticēt, ka tas ir izdarīts un vēl ar ceļamkrānu. Tagad, lūdzu, pasakiet, ko es nevaru izdarīt,” smejas Samanta.

Par redzēto Lauris Reiniks saka, ka šāda prakse nav nekas jauns un unikāls, to praktizē daudzās valstīs, ieceļot dzīvoklī lielas mēbeles vai klavieres. Mūziķis piebilst, ka tas arī nav nemaz tik dārgi – 150 eiro un vēl samaksa strādniekiem.
254 komentāri