Grāvers pēc attiecību izjukšanas turpina dzīvot zem viena jumta ar sievu

1 komentārs
Grāvers pēc attiecību izjukšanas turpina dzīvot zem viena jumta ar sievu
F64

Janvāra sākumā to, ka nonākuši uz šķiršanās robežas, paziņoja režisore Aija Strazdiņa un mūziķis Aigars Grāvers. Lai gan Strazdiņa izteicās, ka abi turpmāk dzīvos katrs zem sava jumta, tapis zināms, ka Grāvers izvākties nesteidzas.

”Aigars ļoti daudz ņemas ar bērniem, tas ir burvīgi! Šajā punktā es neko negrasos mainīt. Viņam šobrīd ir daudz vairāk laika. Dzīvosim tikai katrs zem sava jumta,” turpmāko attiecību modeli žurnālam “OK!” janvārī neslēpa Strazdiņa.

Kā šonedēļ izdevumam ”Kas Jauns” atklājis Grāvers, viņš joprojām dzīvo mājā Pārdaugavā, kuras likumīgā īpašniece ir Aija, un izvākties tuvākajā laikā neplāno.

”Vietas visiem pietiek. Es pārcelties neplānoju, un šajā jautājumā nekādas piekāpšanās nebūs. Varbūt pirms pārdesmit gadiem šādā situācijā būtu aizskrējis dzīvot uz savu ierakstu studiju vai pārceltos uz īrētu dzīvokli, bet tagad ir citi apstākļi – neesmu viens.

Man ir jāaudzina bērni, mani puikas,” žurnālam savu izvēli dzīvot zem viena jumta ar sievu, kad mīla izplēnējusi, argumentē Grāvers. Plašāk gan viņš tēmu iztirzāt nevēlas – pārim vēl savstarpēji esot pārāk daudz izrunājamu lietu.

Grupas ”Jumprava” mūziķis Aigars Grāvers un režisore Aijas Strazdiņa apprecējās pirms 14 gadiem un ir vecāki diviem dēliem – Adrianam un Albertam. Ilgus gadus abi uzskatīti par vienu no saskanīgākajiem pašmāju šovbiznesa pāriem, kuru ikdienu atšķirībā no daudzu citu mākslinieku kaislībām neizpušķo nekādi skaļi skandāli.

1 komentārs