Ģitārists Gints Smukais izdod singlu ”Thaw” un aicina uz brīvdabas koncertu

Pievienot komentāru
Ģitārists Gints Smukais izdod singlu ”Thaw” un aicina uz brīvdabas koncertu
PUBLICITĀTES FOTO

Gints Smukais iepazīstina ar pirmo singlu ”Thaw” no gaidāmā albuma ”Thaw” un aicina vasaras pilnbriedā, 31. jūlijā uz albuma atklāšanas brīvdabas koncertu ”Atkusnis” uz ezerā peldošas skatuves, ko būs iespēja vērot no krasta, kā arī laivās un uz SUP dēļiem.

Pirmajā skaņdarbā ”Thaw” no otrā Ginta Smukā albuma ”Thaw”/ ”Atkusnis” ir nojaušama otrā albuma skanējums un tā noskaņa.

”Skaņdarbs tapa man emocionāli sarežģītā dzīves posmā, kad biju spiests tuvam cilvēkam paziņot ne tik priecīgas ziņas.

Tā muzikālais vēstījums atklāj, ka reizēm nav viegli saskarties ar realitāti, jo piespiedu reformas dzīvē ne vienmēr ienāk ar spalvas vieglumu.

Skaņdarba ievērojamā repetīcija ritmā un harmonijā, kas atspoguļo negulētās naktis, cirkulējošās domas par sekām un nožēla par nepateikto. Un skaņdarba kulminācijā ir pateikts viss – vārdi kļūst lieki, jo iestājas atkusnis,” paziņo Gints Smukais.

Foto: ar saviesīgu burziņu Gints Smukais prezentē pirmo albumu

”Otrais albums manā dzīvē ir ļoti īpašs muzikāls stāsts. Ūdens klātbūtnei albumā būs nozīmīga loma, tāpēc arī izvēlējos ļoti skaistu vietu albuma prezentācijas koncertam – Raiskuma ezeru, kura akustika un saulrieta noskaņa piešķirs neaizmirstamu skanējumu un baudījumu katram klausītājam,” informē Gints.

Ģitārists Gints Smukais 31. jūlijā, saulei rietot, plkst. 21:00 uz ezerā peldošas skatuves iepazīstinās ar sava otrā solo albuma ”Thaw”/ ”Atkusnis” skanējumu.

Koncertu būs iespējams vērot ne tikai no sauszemes, iekārtojoties kempinga ”Apaļkalns” teritorijā, ezera krasta zālienā uz saviem līdzpaņemtajiem krēsliem vai segām.

Savukārt aktīvāka dzīvesveida piekritējiem būs iespēja koncertu klausīties no savas laivas vai SUP dēļa. Laivas un dēļus būs iespējams arī iznomāt.

Gints Smukais ar savu pirmo ģitāru satikās 2008. gadā un 3 gadus vēlāk jau bija sācis pētīt kompozīciju perkusiju pirkstu stilā. Kopš tā laika regulāri uzstājies koncertos viens pats ar savu mūziku un sadarbojies ar Latvijā zināmiem mūziķiem  – Jānis Aišpurs, Jānis Stībelis, Annija Putniņa, ”Latvian Voices”, Kristīne Prauliņa, Olga Rajecka.