11 komentāri

Pēc tam, kad šova ”X Faktors” ietvaros uzmirdzējis Renāra Kaupera balss atdarinātājs Roberts Eihe, otrs viņa vokāla līdzinieks Armands Lozinskis nāk klajā ar jaunu video.

Latvijā nu jau ir divi mūziķi, kuru īpašais talants ir dziedāšana Kaupera manierē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

PLAŠĀK PAR ABIEM PUIŠIEM LASI TE!

Uzzinājis, ka viņam uzradies ”konkurents”, kurš guvis popularitāti ”X Faktorā”, Armands Lozinskis, kurš pirmais pārsteidza Latviju ar ”Prāta vētras” atdarināšanas talantu, ierakstījis jaunu video, ko ar Skaties.lv starpniecību atrāda Latvijai.

Klausies un izlem – kurš te skan līdzīgāk Kauperam?

Video: Lozinkis dzied kā Kaupers

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl