Galkins un Pugačova ar bērniem šogad bauda vasaru Jūrmalā

61 komentārs
Galkins un Pugačova ar bērniem šogad bauda vasaru Jūrmalā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Vasaru Latvijā baudīt šogad izvēlējies arī Krievijas šovbiznesa zvaigžņu pāris – dziedātāja Alla Pugačova un humorists Maksims Galkins. Nedēļas sākumā pāris ar bērniem Gariju un Ļizu ieradušies Jūrmalā un par savām gaitām aktīvi informē fanus sociālajos tīklos.

Krievijas megazvaigžņu ģimene Jūrmalā ieradās 1. jūlijā, un Galkins drīz vien sociālajos tīklos jau steidza priecāties par mūsu pludmales burvību, publiskojot ģimeniskas pastaigas video.

Īpašu Galkina sajūsmu izpelnījies saulriets pār Baltijas jūru. Humorists kādā vakarā devies izbraucienā ar velosipēdu, iemūžinot skaistos vakara mirkļus. Video, kas papildināts ar attiecīgu mūziku, izpelnījies milzīgu popularitāti – Galkina sekotāji nebeidz priecāties par Latvijas skaisto saulrietu.

 

View this post on Instagram

 

Спокойной ночи!😴🌙😘

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on

Zvaigžņu ģimene nesūrojas par jūlija sākumam skābajiem laika apstākļiem. Viņi izmanto laiku pastaigās un jautrojas Jūrmalas bērnu parciņos.

 

View this post on Instagram

 

Сказка на ночь 😊

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on

Kā ziņo kaimiņvalsts mediji, slavenā ģimene izlēmusi Jūrmalā pavadīt vairākas nedēļas – visu vasaras vidu.

Līdz ar ģimeniskas atpūtas baudīšanu Galkins Latvijā arī pastrādās – jau izziņotas vairākas viņa uzstāšanās Latvijā. 12. jūlijā viņa talantu varēs baudīt turpat Jūrmalā, 27. jūlijā humorists priecēs valmieriešus, bet 28. jūlijā uzstāsies Rēzeknē.