Galkins padižojas ar mīļotās Pugačovas slaidajām kājiņām

3 komentāri
Galkins padižojas ar mīļotās Pugačovas slaidajām kājiņām
Sputnik/SCANPIX

Populārā Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova savus talanta cienītājus regulāri iepriecina ar kadriem, kuros izstaro jauneklību. Ar foto, kas kārtējo reizi faniem licis apšaubīt skatuves mākslinieces patieso vecumu, šonedēļ sociālajos tīklos padalījies viņas vīrs Maksims Galkins.

Krievijas šovbiznesa populārākais pāris – primadonna Alla Pugačova un komiķis, parodists un televīzijas šovu vadītājs Maksims Galkins – ar kadriem no savām ikdienas gaitām un ģimenes dzīves regulāri dalās vietnē ”Instagram”. Nedēļas sākumā Galkins palepojies ar sieviņas nevīstošo daili.

Pugačovu, kura aprīlī nosvinēja 69 gadu dzimšanas dienu, Galkins iemūžinājis īsa kleitiņā, kas atbalstītājiem devusi iespēju kārtējo reizi apbrīnot skatuves mākslinieces slaidās kājiņas, kas ieautas lakādas augstpapēžu zābaciņos.

”Mana skaistule,” mīļoto raksturojis Galkins.

Pugačova fani zibenīgi metušies bildīti apbērt ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām un krietnu devu komplimentu izteikuši dziedātājas skaistumam, nevainojamai stila izjūtai un īpaši uzmanību izpelnījušās labi veidotās, aizvien slaidās kājiņas.

 

View this post on Instagram

 

Моя красотка на репетицию собралась!

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on