Gaišā dienas laikā Rīgas centrā par 580 eiro apkrāpta Katy Tindemark

26 komentāri
Gaišā dienas laikā Rīgas centrā par 580 eiro apkrāpta Katy Tindemark
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Nelāgi gads sācies populārajai dziedātājai un ”TikTok” zvaigznei Katy Tindemark. Māksliniece zaudējusi 580 eiro, naivi uzticoties simpātiskam vīrietim, kurš atsaucies uz viņas sludinājumu.

”Izlēmu pārdot savu iepriekšējo mobilo telefonu caur ss.lv. Un atradu jauku pircēju. Lai iegādātos manu telefonu, viņš piedāvāja tikties pie Centrāltirgus, es pierunāju tikties pretī autoostai, tāpēc, ka tur ir vairāk cilvēciņu.

Tā kā esmu diezgan uzticīgs cilvēks un bija auksti, es viņam uzticējos, pat nepārskaitīju naudu,” stāsta Tindemark.

Viņa pircējam atdevusi kastīti ar telefonu, pircējs viņai – naudu.

”Pēc tam pagriežoties, sapratu, ka tā nav īsta nauda. Visi 580 eiro bija viltoti,” atklāj māksliniece. Uz naudas neesot ne ūdenszīmes, ne specifisko krāsu – principā acīmredzams viltojums.

Māksliniece ziņojusi policijai un cer, ka lieta atrisināsies.

Viņa aicina savus fanus būt uzmanīgiem un neiekrist līdzīgā nelaimē. Lai novērstu nelieša turpmākas afēras, Tindemark publisko viņa aprakstu.

”Vīrietis, 20-25 gadi, gara auguma, slaids, uz ielas tikās baltā cepurē un melnā maskā, ļoti kopti pagari nagi, pārlieku jauks,” krāpnieku raksturo Tindemark.

Šī nav pirmā reize, kad jaukā māksliniece kritusi krāpnieku nagos. Tieši pirms četriem gadiem viņai no somas izzagta nauda un dokumenti, lielveikalā ”Domina” pielaikojot apavus, bet 2015. gada rudenī, uzticoties ārēji jaukiem, nupat iepazītiem puišiem Parīzē Monmartras rajonā, māksliniece attapās apzagta.

Savukārt 2019. gada februārī viņa, uzņemot jautrus fotoattēlus Barselonas parkā, attapusies, ka kāds pievācis turpat netālu nolikto somiņu un maku.

Savas maigās sirds dēļ Tindemark paguvusi ciest arī no mīļotā vīrieša vardarbības izpausmēm.