Fotostāsts: Kā Lauris Reiniks uz Cēsīm brauca savu vērienīgo koncerttūri atklāt

1 komentārs
Fotostāsts: Kā Lauris Reiniks uz Cēsīm brauca savu vērienīgo koncerttūri atklāt
Ritvars Stankevičs

Ar vērienīgu koncertu Vidzemes koncertzālē ”Cēsis” aizsākusies mūziķa Laura Reinika Latvijas koncerttūre ”Es domāšu par tevi”. Skaties.lv piedāvā unikālu iespēju ieskatīties vienā dienā Laura dzīvē, kas rezumējās ar izcilo koncertšovu.

Pēdējo piecu gadu laikā Reiniks pie savas mūzikas cienītājiem devies vien retu reizi, un koncerttūri vēl īpašāku padara dziedātāja labāko dziesmu izlases un nošu grāmatas klajā nākšana.

Pulkstenis ir mazliet pēc divpadsmitiem dienā, un Lauris ir gatavs ceļam uz Cēsīm!

Pirmā pietura – ”Virši-A”. Tur Lauris izmanto iespēju ne tikai tikt pie gardas kafijas, bet arī satikties ar faniem. Neizpaliek autogrāfu sniegšana, un ceļš uz Cēsīm var turpināties!

16.00 Lauris ir ieradies Cēsīs, kur viņam paredzēts divas stundas garš mēģinājums, lai iesildītu balsi un noskaņotos lielajam vakaram.

18.00 mūziķis jau sēž grimētāja krēslā, sāk ierasties pirmie nepacietīgie apmeklētāji.

Pulkstenis ir septiņi vakarā, un lielais šova var sākties!

Neaizmirstamas emocijas, kuru radīšanā piedalās ne tikai pats mūziķis, bet arī dejotāji no deju studijas ”Pro-X”, fona dziedātājas un pavadošais sastāvs Jāņa Miltiņa vadībā, kā arī iespaidīgs videografiku un gaismu šovs uz lielās skatuves, par ko rūpējas videoklipu režisore Aija Strazdiņa, videografiķis Māris Mīlgrāvis un skaņu un gaismu kompānija Euroshow Gata Baļuta vadībā.

Neskatoties uz grandiozo vērienu, Lauris Reiniks katru koncertu vēlas padarīt īpašu un personīgu: ”Mani klausītāji jau zina, ka mani koncerti ir kā mazs randiņš, jo es mīlu kontaktēties un runāt ar savu publiku. Man būs lielisks mūziķu sastāvs, par ko es ļoti priecājos.”

”Iedvesmu un spēku koncerttūrei dod apziņa, ka ir jādod un jāatstāj kaut kas vērtīgs saviem cilvēkiem, īpaši, kamēr viņi to gaida. Tuvojas arī Latvijas simtgade. Ir ļoti patīkami apzināties, ka es to ieskandināšu ar tūri, 50 dziesmu nošu grāmatu un labāko dziesmu izlases CD albumu. Tā būs arī kā mana dāvana mūsu valstij.” stāsta Lauris Reiniks.

Katrs tūres vakars izskan divās daļās, un Lauris Reiniks stāsta par koncertu ideju: ”Manuprāt, cilvēkiem patīk dzirdēt savas mīļākās dziesmas tieši tādas, kā tās skan oriģinālversijās. Tāpēc būs dzirdami gan laika pārbaudi izturējuši un joprojām aktuāli hiti un arī jaunākie populārākie darbi. Dziedāt līdzi varēs gandrīz visām dziesmām.”

Savukārt otrajā daļā neformālā gaisotnē ikviens interesents varēs satikt pašu mūziķi, aprunāties, saņemt autogrāfus un nofotografēties.

Vairāk informācijas un biļetes pieejamas ŠEIT.
Koncerttūres norises vietas un datumi:
Vidzemes koncertzāle ”Cēsis” 14.oktobris
Jelgavas Kultūras nams 22.oktobris
Ventspils ”Jūras vārti” 27.oktobris
Latgales vēstniecība ”Gors” 4.novembris
Ādažu Kultūras centrs 10.novembris
Rīgas Kongresu nams 17.novembris
Alūksnes Kultūras centrs 19.novembris
Valmieras Kultūras centrs 24.novembris
Madonas Kultūras nams 25.novembris
Liepājas OC Rožu zāle 1.decembris
Preiļu Kultūras nams 16.decembris
Krustpils Kultūras nams 30.decembris

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl