Foto un video: šovbiznesā atkal atgriežas ”Talantu fabrikas” leģenda Snake

Pievienot komentāru
Foto un video: šovbiznesā atkal atgriežas ”Talantu fabrikas” leģenda Snake
Privātais arhīvs

Par leģendārās ”Talantu Fabrikas 2” uzvarētāja Snake jeb Jāņa Kronberga gaitām ilgu laiku nebija nekādu ziņu, bet nu mūziķis atkal apņēmības pilns atgriežas uz skatuves. Snake kā vokālists pievienojas blicei ”D. Day’s Family”, ieņemot mūžībā aizgājušā solista Tomasa Guseva vietu.

Savu atgriešanos mūzikā kopā ar ”D. Day’s Family” Snake piesaka ar dziesmu ”Astronaut”, kuras melodijas autors ir Pauls Kravalis.

Kā Skaties.lv atklāj ”D. Day’s Family”, Snake oficiāli ieņēmis solista vietu grupā un mēģinās to atdzīvināt jaunās skaņās pēc leģendārā Tomasa Guseva aiziešanas mūžībā.

Bez Snake apvienībā rosās bundzinieks Raitis Dziedātājs, basģitārists Raivis Cauņa un ģitārists Pauls Kravalis jeb Paul The Mole, kurš ģitāristu aprindās zināms kā īsts virtuozs, kurš skolojies prestižajā Musicians Institute Holivudā kā arī apmācījis simtiem ģitāras skolnieku, kuri paši tagad spēlē pazīstamās grupās un turpina mācīt daudzus joprojām.

Videoklipā redzams arī kāds gados jauns talants – ģitāru enerģiski spēlē Paula deviņgadīgais dēls Justs Kravalis.

”D. Day’s Family” ir radusies, apvienojot grupu “D.Day’s Rabbit” un “Ādamsu famīlijas” nosaukumus. Snake grupai pievienojās tikai pagājušogad un, kā Skaties.lv apstiprina mūziķi, ir sastāvā uz palikšanu.

Novērtēt ”Talantu Fabrikas” leģendas skanējumu ”dzīvajā” varēs jau pavisam drīz –  23. maijā grupa spēlēs Alus festivālā Vērmanes dārzā visa vakara garumā, sākot no pulksten 20.00.