Foto: tuvāko draugu un skatuves kolēģu lokā Kaspars Roga prezentē filmu

Pievienot komentāru
Foto: tuvāko draugu un skatuves kolēģu lokā Kaspars Roga prezentē filmu
DĀVIS ŪLDANS, F64

8. maija vakarā grupas ”Prāta vētra” bundzinieks Kaspars Roga prezentēja dokumentālo filmu ”Meklējot Mr. Kauliņu”. Uz filmas pirmizrādi ieradās mākslinieka grupas biedri, atbalstītāji, kā arī tuvinieki un draugi.

”Meklējot Mr. Kauliņu” stāsta par kāda Rogas drauga, dēkaiņa piedzīvojumiem Āfrikā. Uz Āfriku avantūrists devās, lai meklētu dimantus.

”Bija izēstas iekšas, zaudēju svaru” – Kaspars Roga stāsta par filmēšanu Āfrikā

Sekojot latviešu piedzīvojumu meklētāja, dimantu ”mednieka” gaitām, 22 filmēšanas dienu laikā Āfrikā, Roga piedzīvojis ļoti daudz, tostarp – bīstamu situāciju, kas teju laupījusi dzīvību. Saskarsme ar šo bīstamību filmu padara vēl īpašāku.

Viesi jau laikus pulcējās kinoteātra gaitenī, fotografējās pie īpašās foto sienas, apsveica režisoru ar lielisko veikumu.

 

View this post on Instagram

 

Meklējot Mr. Kauliņu.🎬😎

A post shared by Dons (@dons_lv) on

Kino mīļi baudīja atspirdzinošus dzērienus, nodevās sarunām par savām lielākajām avantūrām un gaidīja, kad beidzot atvērsies zāles durvis un viņi varēs iegrimt Āfrikas un dimantu radītajā bīstamajā saspēlē.

Pirms filmas, kā jau ierasts, sekoja oficiālas uzrunas, un tikai tad uzaicinātie viesi varēja baudīt vairāk nekā stundu garo filmu.

Pēc filmas atskanēja aplausi un skatītāji sajūsmināti steidza vēlreiz apsveikt Kasparu Rogu ar lielisku kino darbu.