Foto: Svētku laikā Roberto Meloni baudījis iedvesmojošo Turcijas kultūru

Pievienot komentāru
Foto: Svētku laikā Roberto Meloni baudījis iedvesmojošo Turcijas kultūru
INSTAGRAM

Dziedātājs Roberto Meloni svētku brīvdienas pavadīja Turcijā, atpūšoties no darbiem un uzņemot D vitamīnu 2019. gadam. Turciju mākslinieks raksturo kā apburošu!

Roberto Turcijā paspēja apskatīt skaistos pieminekļus, reliģiskās vietas, griestu un sienu gleznojumus, nobaudīt nacionālos ēdienus, iepirkties vietējos tirdziņos un pat gūt atziņu dzīvei.

Kā vienu no skaistākajām atmiņām no ceļojuma mākslinieks uzsver atrašanos Zelta raga pašā galā, kur reiz sultāns pastaigājas un skatījās pa kreisi uz Eiropu un pa labi uz Āziju.

Tāpat vēroti arī saulrieti un baudīts vienmēr steigā esošās Stambulas miers, kas īpaši novērojams vakara stundās.

Kā sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Roberto sajūtas bijušas neaprakstāmas, fantastiskas, iedvesmojošas, tikpat ļoti kā viss neaizmirstamais ceļojums uz Turciju.

Vienā no Roberto publiskotajām bildēm sociālajos tīklos redzams liels, labi paēdis suns, kurš bauda sauli.

”Sunī ir kas maģisks. Tik skaista stāja, tik relaksēta sejas izteiksme, tik apmierināta ar to, ka var pasēdēt un noķert dažus saules stariņus aukstajā dienā. Tas man lika smaidīt un padomāt, cik tomēr bieži dzīvnieki ir mums cilvēkiem soli priekša un spēj novērtēt mazos prieka un laimes momentus,” Turcijā aizdomājies Roberto.

Nu jau mākslinieks lido atpakaļ uz Latviju un priecājas, ka D vitamīns sakrāts un viņš laimīgs var doties mājās.