Foto: slavenā Kombuļu Inese šopavasar mainījusi imidžu

0 Komentāru
Foto: slavenā Kombuļu Inese šopavasar mainījusi imidžu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar pavasarīgām pārvērtībām pavasari sveikusi kādreiz īpaši pieprasītā dziedātāja Kombuļu Inese. Dziedātāja apgriezusi savus matus un tikusi pie sīkām sprodziņām, padarot savu tēlu īpaši spilgtu un jauneklīgu.

Dziedātāja savu karjeru sāka kā balinātas zēngalviņas īpašniece, taču, aizejot no vīra un ļaujoties dāņu pensionāra valdzinājumam, sajuta sevī jaunu sievišķības vilni un matus ataudzēja.

Vairākus gadus mākslinieces firmas zīme bija pusgaras, viegli viļņainas cirtas, kuras viņa bija iemīlējusi tonēt baklažānu tonī.

Šopavasar viņa atkal atgriezusies pie saknēm, iegūstot šiku, asimetrisku zēngalviņu. Turklāt māksliniece tikusi pie sīkiem ilgvilnīšiem.

Fani sociālajos tīklos jau steidz paust sajūsmu par zvaigznes jauno stilu un izsaka cerību, ka līdz ar atgriešanos pie sava tēla pirmsākumiem Ineses slava atdzims kā Fēnikss no pelniem, sasniedzot augstumus, kādi tie bija laikā, kad tika izdots mūžam dzīvais hits ”Dzīvo tā”.

Šobrīd Inese izpausmēs ir mazliet pieklususi – māksliniece pelna ar videosveicienu biznesiņu un laiku pa laikam sniedz privātus koncertus, taču iedvesmojošie attēli ar jauno stilu fanos vieš cerību, ka zvaigzne arī muzikāli gatava atplaukt jaunam sākumam.

0 Komentāru