6 komentāri
Foto: Samanta Tīna priecē ar seksapīlu un kārdinošu dekoltē
INSTAGRAM

Dzejnieka Jāņa Petera jubilejas koncertā ”Dzejnieka sirdsvārdi” dziedātāja Samanta Tīna pārsteidza ne tikai ar lielisku dziedājumu, bet arī kārdinošu dekoltē.

Lai paliktu koncerta apmeklētājiem atmiņā Samanta izvēlējas uzstāties divās zīmola ”Amoralle” kleitās. Viens tērps bija ieturēts bēšos toņos, toties otrais pārstāvēja rozā krāsas gammu.

Video: mežģīnes, ”bodijs”, seksualitāte! Samanta Tīna turpina valdzināt

Foto: Lietuvā dziedātāja Samanta Tīna ”izprecināta” čigānu baronam

Abas kleitas vieno kāda īpatnība – izcelta dekoltē zona – gan ar izgriezumu, gan kleitas piegrieztni.

Kleitu kuplā apakšdaļa, jebkurai dāmai liek justies kā princesei. Toties atkailinātā augšdaļa, lencītes, izgriezumi un apspīlētā vēdera daļa jebkurai dāmai palīdz saglabāt stāju un elegantumu.

Arī vīriešu kārtas mākslinieki novērtēja skaistules tērpu izvēli. Par ko Samanta saka, ka vienmēr zinājusi, ka vīrieši novērtē sievietes kleitās, pat ja viņi to nesaka tik bieži, cik gribētos!

”Nepatika sevis brīvprātīgi obligātā pakļaušana negatīvajiem žūrijas komentāriem.” Samanta Tīna par dalību ”Eirovīzijā”

Māksliniece koncertos vienmēr izcēlusies ar pārdomātu tēlu, sievišķību, trauslumu un seksapīlu, arī šī reize nebija izņēmums.

Tā kā sporta zāle skaistulei nav sveša, tad nav nekāds brīnums, ka viņa labprāt izrāda uztrenēto augumu. Parādot, ka veselīgs dzīvesveids, sports palīdz saglabāt perfektu formu.