Foto: Rūta Dūduma-Ķirse priecē ar jaunu matu griezumu

2 komentāri
Foto: Rūta Dūduma-Ķirse priecē ar jaunu matu griezumu
INSTAGRAM

Dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse līdz ar pavasarīgā laika iestāšanos nolēmusi mainīt savu vizuālo tēlu – viņa šķīrusies no garajām matu cirtām.

No 1. marta Latvijā atkal pieejami frizieru pakalpojumi, un viena no pirmajām, kura izmantojusi iespēju safrizēties pie profesionāļa, ir pazīstamā dziedātāja un grupas ”Framest” dalībniece Rūta Dūduma-Ķirse.

Pirmdienas pusdienlaikā viņa pārvērtību rezultātu steigusi atrādīt arī saviem atbalstītājiem un ”Instagram” foto blogā publicējusi vairākus kadrus, kuros viņa redzama ar krietni īsāku matu griezumu.

”Pavasaris vai vienkārši ”kaut ko kardināli mainīt savā izskatā” nešķiet nekas pārdabisks,” saviem atbalstītajiem skaidrojusi Rūta.

”Kādreiz, kad gatavojos šaut caurumu auss skrimslī, kādu gadu vācu visādus ”par” un ”pret”. Tāpat par tetovējumu – prasīju visiem tetovētajiem draugiem, kā bija, cik ļoti sāpēja, vai nav nožēlojuši. Un, kad uztaisīju, kā opis dusmojās,” atceras dziedātāja

Taču ideja par jaunu matu griezumu viņā modusies pavisam nesen: ”Par matu nogriešanu iedomājos pirms pāris dienām un… šņik šņak – mati nost! Nepabrīdinot par to nevienu un īsti nevienam padomu/ viedokli neprasot (jo cik cilvēku, tik viedokļu).”

”Tagad saprotu: ja grib, tad jādara. Mati ataug, auskarus var nenēsāt, tetovējumi ir dzēšami vai apslēpjami. Viss ir mainīgs,” uzsver Rūta.