Foto: roka cienītāji pulcējas Ainara Virgas 55 gadu jubilejas koncertā Liepājā

0 Komentāru
Foto: roka cienītāji pulcējas Ainara Virgas 55 gadu jubilejas koncertā Liepājā
KĀRLIS VOLKOVSKIS

Ceturtdien, 18. aprīlī, populārais rokmūziķis – liepājnieks Ainars Virga – ar vērienīgu koncertu skatītāju pārpildītajā Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” nosvinēja savu 55 gadu dzimšanas dienu.

Pilnībā izpārdotajā koncertā skanēja gan dziesmas no topošā “Līvu” albuma, kas klajā nāks maija vidū, gan labi zināmas dziesmas no “Līvu” repertuāra, ko koncerta apmeklētāji, uzņemot uz skatuves notiekošo ar stāvovācijām un vienojoties lielajā kopkorī, dziedāja līdzi jubilāram.

Liepājas mūzikas skolā Ainars Virga apguva vijoļspēli, bet savas muzikālās karjeras laikā kopš 1980. gada viņš ir muzicējis grupās ”Vabolītes”, ”Corpus”, ”Neptūns”, ”Liepājas brāļi”, ”Līvi”, ”Riga” un ”Virga Hard Orchestra”.

Mūziķa kontā ir ļoti daudz hitu: ”Dzimtā valoda”, ”Eglīte”, ”Meitene zeltene”, ”Es karājos tavā bizē”, ”Dzelzsgriezējs”, ”Liedagā”, ”Kādā brīnišķā dienā”, ”Dieva dēls”, ”Tikai tā”, ”Deviņvīru spēks”. Daudzas no tām skanēja arī Ainara Virgas jubilejas koncertā.

2014. gadā Virga laida klajā pirmo solo albumu ”Dziesmas par dzīvi un mīlestību”, kas tika atzīts par gada labāko metāla un roka albumu.

Ņemot vērā klausītāju lielo interesi, Virga nolēmis sarīkot papildkoncertu, kas “Lielajā Dzintarā” notiks 20. maijā. Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un bilesuparadize.lv.

0 Komentāru