Foto: Raimonda Paula albuma prezentācijā mirdz viss pašmāju šovbiznesa zieds

5 komentāri
Foto: Raimonda Paula albuma prezentācijā mirdz viss pašmāju šovbiznesa zieds
Ritvars Stankevičs

Šonedēļ pēc ilgāka pārtraukuma klajā nācis jauns Raimonda Paula dziesmu albums ar dziesmām, ko Maestro rakstījis šobrīd aktuālajiem populārās mūzikas izpildītājiem. Albuma ”Kad tu ej pie bitēm” izdošana tika svinēta ar vērienīgu burziņu Latvijas Nacionālās Bibliotēkas restorānā ”Klīversala”.

”Albumu veidoju pēc principa – jo vienkāršākas melodijas, jo labāk. Gandrīz katrai dziesmai ir cits izpildītājs. Viņiem lūdzu dziesmas iedziedāt bez samākslotības, vienkārši un tautai saprotami,” Raimonds Pauls lakoniski ieskicē jauno ierakstu.

Albuma ierakstā piedalījušies tādi skatuves mākslinieki kā Intars Busulis, Dināra Rudāne, Marija Naumova, Normunds Rutulis, Kristīne Prauliņa, Zigfrīds Muktupāvels, Ralfs Eilands, Samanta Tīna, Mārtiņš Ruskis, Rūta Dūduma un Roberts Memmēns.

Daudzi no viņiem uzstājās arī klātienē albuma atvēršanas svētkos, ko kuplā pulkā apmeklēja arī citi sabiedrībā zināmi ļaudis. Starp viesiem bija arī aktieris Ivars Kalniņš, komponists Uldis Marhilēvičs, Kultūras ministre Dace Melbārde, kā arī par party bomzi dēvētais Māris.

TOP komentāri

  • doremi
    +8 +8 0

    doremi

    AK ,CIENIJAMAIS MAESTRO!!!izskatiju bildes un saku pilnigi droši ...mans mūzs viss apzinatais ir pagajis Paula kunga mūzikā ..vai vēl ir kāds ,kurš tik raženi strāfis mūzikā ..arī tagad 21 gadsimtā ,laiks skrien gadi iet ,jā mēs novecojam un rodas sajūta ,ka brinisķīgam Mūziķīm vajag SAULI ,KAUT KUR KAUT KĀDĀ SKAISTA VIETĀ ATPŪSTIES ,NU MAZLIET ..latviesi novērtējiet to ,kas JUMS ir !!!par lieliskiem māksliniekiem valstī..apbrinojams mūžš un kur tik neskan viņa dziesmas un kas tik tās nedzied..un tie muziki un dziedataji ,kas ir PAULA KUNGA -ATRADUMI ..NJĀĀ ,TE AR GRAMATU PAR MAZ ,TE STREIČAM FILMA JATAISA -- lai nav jāskatās monotonie apakšveļas un gultas kadri no -- SVINGERIEM FILMAS .....VESELIIBU 10000000X UN RADOSU PACĒLUMU
  • Lieliskā
  • Klauns nobāl

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl