24 komentāri
Foto: Pudniks atrāda mīļoto Ingu, ar kuru kopā jau pusgadu
Privātais arhīvs

Mūziķis un menedžeris Kaspars Pudniks pēc skaļās šķiršanās no agrākajiem sabiedrotajiem grupā ”Riči Baltican” pērn un atgriešanos uz skatuves pēc vairākiem mēnešiem ar Skaties.lv starpniecību jaunā gada sākumā savus fanus iepriecina ar jaunumiem privātajā dzīvē. Skatuves mākslinieka sirds jau kādu laiku ir aizņemta.

”Esmu atradis draudzeni. Jau pusgadu dzīvojam kopā, lai gan pazīstu viņu jau septiņus gadus. Taču tikai nesen liktenis mūs saveda kopā tā pa īstam. Un par to esmu ļoti priecīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Manu mīļoto sauc Inga. Viņa mani ļoti atbalsta un palīdz it visā,” par patīkamo pavērsienu privātajā dzīvē portālam Skaties.lv stāsta Kaspars Pudniks.

Arī mīļotās atbalsts skatuves māksliniekam pēc ziņas par populārās čigānu grupas ”Riči Baltican” skandalozo izjukšanu pērnā gada vasarā ļāvis vieglāk atgriezties apritē.

Pēc attiecību saraušanas ar Rinaldo un citiem grupas dalībniekiem Pudniks uz brīdi bija pazudis no aktīvās koncertdzīvē, lai jau rudens pusē uzmirdzētu koncertizrādē ”Paldies Tev, draugs!”, kur viņš dala skatuvi ar tādiem iemīļotiem mūziķiem kā Jānis Krūmiņš no grupas “Apvedceļš” , dziedātāji Andris Daņiļenko un Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis.

”Ar lielu nepacietību gaidīju pirmo koncertu Cēsīs. Un jāsaka, ka Cēsīs mīt viena no labākajām un labā nozīmē muzikāli izlutinātām publikām Latvijā. Tādēļ jāgatavojas jo īpaši.

Koncertu atklāju es ar skaistām, muzikāli garšīgām vijoles skaņu performancēm. Cēsiniekiem mana vijoles spēles interpretācija vienmēr ir patikusi, ko apliecināja viņu sajūsmas pilnās ovācijas un aplausi. Vienmēr patīkami, ja tevi pieņem un grib dzirdēt.

Ļoti aizkustinošs bija instrumentālais priekšnesums, kuru mēs spēlējām kopā ar Andri Daņiļenko (viņš uz ģitāras un es uz vijoles). Tas ir jādzird, tādēļ neatklāšu intrigai, ko mēs koncertā ‘’Paldies Tev, draugs!’’ atskaņosim šogad.

Visa koncerta programma ir ļoti aizraujoša, daudzpusīga un emocijām piesātināta, tādēļ ikviens atradīs kaut ko īpašu tikai sev.

Atgriešanās izdevās ļoti emocionāla, jo līdz šim pārsvarā uzstājos tikai ar ”Ričiem” vai kāda starptautiska romu mūzikla sastāvā, kurā, protams, atskaņoju cita veida mūziku. Ir ļoti patīkami strādāt tandēmā ar tautā jau leģendārām personībām, kuru šajā koncertprogrammā netrūkst. Un par to man lepnums un prieks,” emocijās par jauno programmu ”Paldies Tev, draugs!” dalās Pudniks.

Tuvākie koncerti notiks 3. februārī Talsos, 16. februārī Ludzā, 25. februārī Grenctālē, 16. martā Brocēnos, 24. martā Limbažos, 28. septembrī Alūksnē un 31. oktobrī VEF kultūras pilī Rīgā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl