Foto: pašmāju lielākā repa grupa pēc 17 gadiem beidzot prezentē pirmo albumu

1 komentārs
Foto: pašmāju lielākā repa grupa pēc 17 gadiem beidzot prezentē pirmo albumu
KERIJS STAŠKEVIČS

Ceturtdien, 22. augustā, uz jestru ballīti Tallina ielas kvartālā aicināja viena no lielākajām un visilgāk esošajām hiphopa apvienībām Latvijā – ”Kreisais krasts”. Īpašajā pasākumā prezentēts grupas pirmais studijas albums ”Tilts” un jaunākā singla ”Tu saki” videoklips.

Kā jaunā albuma prezentācijā izteicās grupa, šis ir vēsturisks brīdis, jo šis ir apvienības pirmais albums 17 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā. ”Zīmīgi, ka albumā ir tieši 17 kompozīcijas, kas atspoguļo mūsu dažādību un tajā pašā laikā spēju vienoties kopīgam mērķim,” norādīja mūziķi.

Pasākums tika atklāts grupas dalībnieka Denisa slaveno “virtušku”, savukārt apvienības dibinātājs Pionieris bija sagatavojis īpašu runu par krastiešu vēsturi un par albuma tapšanu.

Vakara vadītāja loma tika uzticēta mūziķim Edgaram Sniegam, kurš izklaidēja publiku un zinošākos fanus pārsteidza ar balvām.

Krastieši dalījās savos stāstos par albuma tapšanas aizkulisēm un sapulcējušos fanus priecēja ar jaunu videoklipu dziesmai “Tu saki”.

Dziesmu producējuši Pēteris Upelnieks, Ingus Šusts un Kārlis Indrišonoks. Saksafonu iespēlējis Kristaps Lubovs. Par video parūpējies Toms Rings un Anita Gigante.

Videoklipa pirmizrāde interneta vidē paredzēta 23. augustā plkst. 19.00 ”Kreisā krasta” ”YouTube” kontā.

Līdz ar grupas debijas albuma izdošanu 25. oktobrī plānots apvienības līdz šim vērienīgākais koncerts jaunatklātajā ”Hanzas Peronā”. Gaidāmais koncerts uz skatuves pulcēs lielāko daļu krastiešu, tai skaitā Pionieri, ansi, Punktu uz I, Denisu, kā arī citus zināmus hiphopa kultūras pārstāvjus.