Foto: Ozols atklāj pop-up veikalu ”Stils”

0 Komentāru
Foto: Ozols atklāj pop-up veikalu ”Stils”
DĀVIS ŪLANDS, F64

Trešdien, 24. aprīlī, tirdzniecības centrā ”Spice” norisinājās viena no Latvijas hiphopa pamatlicējiem Ozola, īstajā vārdā Ģirta Rozentāla, pop-up veikala ”Stils” atklāšanas pasākums. Veikals tirdzniecības centra apmeklētājiem pieejams 1. stāvā pie Informācijas centra līdz pat 6. maijam.

Pasākuma laikā Ozols apmeklētājus priecēja ar vairākām kompozīcijas no sava jaunākā albuma ”Neona Pilsēta”. Kā viena no pasākuma kulminācijām bija gleznas – mūzikas albuma vāka atklāšana, kas izveidota no 82 000 LEGO detaļām. Viesus pasākumā iesildīja DJ ”Funky Elegant”.

Apģērbu un aksesuāru līniju ”Stils” Ozols realizējis jau otro reizi, un šoreiz tā saistīta ar mūziķa jaunāko studiju albumu ”Neona Pilsēta”.

Pop-up veikala piedāvājumā ir apģērbu kolekcija, kas atspoguļo dažādas ilustrācijas, kas tapušas, iedvesmojoties no patiesiem, mūziķa dzīves notikumiem.

“Piemēram, krekls ar nosaukumu ”Pirmais lēciens” balstīts uz pērnā gada vasarā Grīziņkalnā pieredzētā ”Ghetto Games” ”Štuka par bazaru”,” atklāj Ozols.

Tāpat kolekcijā var atrast gan turpinājumu iesāktajai tēmai ”Stils”, ”Vai viegli jaunam būt”, ”Rīga ‘86”, ”Neona Pilsēta”, gan arī tādus jaunumus kā ”Zapte”, tajā atspoguļojas arī nesen izveidotā sadarbība ar jauno lokālo zīmolu ”Meerce”.

“Pašlaik kopā ar saviem domu biedriem ļoti cītīgi gatavojamies savam jubilejas koncertam, kas norisināsies 6. jūlijā Siguldas Pilsdrupu estrādē,” tā Ozols.

0 Komentāru