Foto: Olga Rajecka apbur eleganti vasarīgā tērpā

5 komentāri
Foto: Olga Rajecka apbur eleganti vasarīgā tērpā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Līdz ar pavasari spilgtākus toņus savā garderobē steidz ienest ne viena vien dāma. Pašmāju estrādes dīva Olga Rajecka šonedēļ uzmirdzējusi eleganti vasarīgā tēlā.

Izejot sabiedrībā, dziedātājas Olgas Rajeckas stils allaž bijis ar odziņu. Aci piesaistīt bija iespējams arī viņas nesenākajā publiskajā iznācienā.

Trešdienas, 23. maija, vakarā Rajecka kopā ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un mākslinieci Ievu Bondari viesojās LNT labdarības akcijas “Labestības diena” zvanu centrā, kur uzklausīja ziedotājus.

Dziedātāja pasākumam bija izvēlējusies kleitu ar krāšņu ziedu motīva apdruku. Savam tēlam viņa bija pieskaņojusi arī košus auskarus.

Bildīti no ”Labestības dienas”, kurā Rajecka pozē koā ar LNT ētera personību Kristīni Garklāvu, dziedātāja publicējusi arī sociālajos tīklos, kur fanu steiguši atzinīgi novērtēt skatuves mākslinieces daili un saskaņoto koptēlu.

Es ar lielisko Kristīni ?

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on

Tikmēr LNT labdarības akcija ”Labestības diena” rit pilnā sparā. No 21. maija nedēļas garumā ikvienam ir iespējams sekot līdzi notikumiem zvanu centrā.

Ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu ir 1,42 eiro).

Notiekošo ”Labestības dienas” zvanu centrā visas nedēļas garumā regulāros pieslēgumos iespējams vērot portālā Skaties.lv, kā arī kanālā LNT ik dienu plkst. 17.58 un plkst. 21.10.