Foto: noslēgusies ”Kids awards 2019” atlase. Profesionāla žūrija novērtējusi jaunos talantus

Pievienot komentāru
Foto: noslēgusies ”Kids awards 2019” atlase. Profesionāla žūrija novērtējusi jaunos talantus
TRISTANS PRIEDOLS

19. maijā Modes un izklaides centrā ”Rīga Plaza” norisinājās vokālā konkursa ”Kids awards 2019” atlase, kurā uz skatuves kāpa vairāk nekā 60 bērnu. Jau pirmdien tiks izziņoti atlases rezultāti.

Konkursa atlasi vadīja viens no ”Kids awards 2019” organizatoriem Edgars Toretto. Viņš ne tikai uzmundrināja katru jauno dziedātāju, bet ar jautājumu palīdzību centās iepazīstināt klausītājus un žūriju ar katru mazo personību.

Edgars Toretto aicina bērnus un jauniešus pieteikties konkursam ”Kids awards 2019”

”X Faktora” Rīgas atlasē šovmenis Edgars Toretto cenšas pierādīt, ka sapņi piepildās

Organizatori pieaicināja kompetentu žūriju, kura objektīvi vērtēja talantus. Žūrijas sastāvā bija pasākumu un modes šovu organizatore Santa Taukača, komponists Gaitis Lazdāns, horeogrāfe Katrīna Kortikova, pasākumu organizators Levs Berezins, dziedātājs Alekss Silvērs un dziedātāja Jana Kļaviņa.

Žūrija vairāku stundu garumā klausījās jaunos talantus, apspriedās un centās izvēlēties labākos no labākajiem, kuri turpinās dalību konkursā.

Lai jaunieši redzētu, kā uzstājas īsti skatuves mākslinieki, viņus ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem priecēja arī žūrijas locekļi Alekss Silvērs un Jana Kļaviņa.

FOTO: ar krāšņu šovu Jūrmalā noslēdzas talantu konkurss ”Kids Awards”

Dziedātāji sacentās kategorijās – labākais izpildītājs, labākā izpildītāja, labākais duets, labākais ārzemju dziesmas izpildījums, labākais latviešu dziesmas izpildījums, labākais krievu dziesmas izpildījums, labākais folk/folkloras versijas izpildījums, labākais video klips un labākais solo dejotājs/dejotāja.

Jau 27.maijā atlases rezultāti tiks publiskoti ”Kids awards 2019” mājas lapā.

Konkursa fināls norisināsies jau 20.jūlijā. Par uzvaru un grandiozām balvām sacentīsies 15 jaunie censoņi.