Foto: Miks Galvanovskis prezentē savdabīgu videoklipu

Pievienot komentāru
Foto: Miks Galvanovskis prezentē savdabīgu videoklipu
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušās nedēļas nogalē pašmāju mūziķis Miks Galvanovskis ar vērienīgu koncertu ”The
Sinners Club” telpās prezentējis savu jaunāko veikumu – dziesmas ”Burning Heaven” videoklipu.

Kā Miks atklāj Skaties.lv, šis bijis sarežģītākais un ilgākais projekts viņa karjerā. Dziesma kopā ar producentu Reini Briģi tapusi un ierakstīta aptuveni pirms gada, bet videoklipa scenārijs un tā izveide kopā ar vienu no Latvijā atpazīstamākajiem mūzikas klipu videogrāfiem un režisoriem Elvi Lāci tapusi ilgāk nekā pusgadu.

Dziesmas tekstā dziedātājs ir mēģinājis aprakstīt tēmu, par kuru bieži vien mēs neaizdomājamies, bet saskaramies katru dienu, – vai ļaunums mūsu dzīvēs ir pašu radīts un katra izvēle, vai arī tas ir neietekmējams faktors, kas mīt cilvēkos? Dziesma ir kā mītisks dialogs roka noskaņās, atklāj mūziķis.

Videoklipu veidojusi vairāk kā 10 cilvēku komanda, bet tā ideju kaldinājis Elvis Lācis kopā ar mūziķi. Videoklipā tiek atveidota zināma tēma – cīņa starp labo un ļauno, bet šoreiz visai emociju gammai iet cauri tikai pats mūziķis, sadalot sevi divās konfliktējošās personās.

”Šis ir bijis vissavdabīgākais un neierastākais mūzikas projekts , ko līdz šim ir nācies veidot. Pavisam noteikti izaicinājums gan morāli, gan fiziski. Šis videoklips ir kaut kas jauns un vēl nepieredzēts Latvijas mūzikas industrijā,” komentē videogrāfs Elvis Lācis.

Videoklipa prezentācijas pasākums norisinājās ”The Sinners Club”, kur uz skatuves kāpa vairāki mākslinieki – dziedātāja Karlīna, reperis Idus Abra un arī Miks ar savu oriģinālmūzikas koncertu. Pēc koncerta dziedātājs prezentēja ”Burning Heaven” videoklipu, un pasākuma apmeklētājiem bija iespēja pirmajiem redzēt mūziķa jaunāko veikumu.

Miks Galvanovskis Latvijas mūzikā sevi pieteica 2015. gada nogalē, būdams solists grupā “Ne citu rīt”. 2016. gadā viņā uzsāka savu solo karjeru, izdodot dziesmu “Pamosties vienam”, kuras videoklips ieguva lielu atpazīstamību. 2017. gadā viņš iekļuva ”Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālā. Izdotas vairākas dziesmas latviešu un angļu valodā, sadarbojoties ar Latvijas labākajiem producentiem. Projekta “Jauno mūziķu apvienība” izveidotājs. 2018. gada 28. aprīlī Spīķeru koncertzālē dziedātājs prezentēja savu debijas albumu “In Pieces”, bet 2019. gada 23. augustā savu otro albumu “No 2-5”.

Ikdienā mūziķis spēlē koncertus un ir ”The Sinners Club” un ”The Sinners Bar” īpašnieks un izveidotājs.