Foto: Markus Riva Maskavā uzstājas vairākiem tūkstošiem cilvēku

0 Komentāru
Foto: Markus Riva Maskavā uzstājas vairākiem tūkstošiem cilvēku
Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā pazīstamais dziedātājs Markus Riva ar savām dziesmām priecējis Krievijas fanus, uzstājoties vairāku tūkstošu fanu priekšā “Korston Hotel Rooftop” koncertzālē.

Taču ne tikai viena koncerta dēļ viņš devās uz Krievijas galvaspilsētu. Kā portālam Skaties.lv pastāstīja Markus Rivas menedžere Santa Kola, viņš Maskavā pavadījis vairākas dienas, apmeklējot dažādas TV intervijas, bet kopumā viņš aizvadījis 4 koncertus divu dienu (!) laikā.

“Pirmais no tiem notika 22. jūnija vakarā “Extra Lounge”, “Korston Hotel Rooftop” koncertzālē, kas bija viņa lielais solo koncerts sadarbībā ar vienu no lielākajiem Krievijas mūzikas kanāliem “TNT”. No vietas, kur notika koncerts, paveras iespaidīgs skats uz Lužņiku stadionu, kur pašlaik norisinās Pasaules kauss futbolā,” par neseno vizīti stāsta menedžere.

Koncertu apmeklējuši gan mūziķa draugi, gan arī dažādi šovbiznesa industrijas kolēģi un citi viņa atbalstītāji.

23. jūnijs Krievijā ir izlaidumu diena, kas nozīmē – lielākie mūzikas kanāli translē aktuālāko mūziķu koncertus, kā piemēram, Olga Buzova, T-Killah u.c., un viņu starpā arī mūsu Markus Riva.

0 Komentāru