Foto: Māra Upmane-Holšteine bauda lielisku vasaru bērnu ielenkumā

1 komentārs
Foto: Māra Upmane-Holšteine bauda lielisku vasaru bērnu ielenkumā
INSTAGRAM

23. maijā dziedātāja, grupas ”Astro`n`out” līdere Māra Upmane-Holšteine kļuva par māmiņu savai trešajai atvasei. Māra priecājas, ka mazā Hanna piedzimusi tieši vasarā, jo viņa var baudīt lielisku, mierpilnu laiku kopā ar visām trim atvasēm.

Daudz laika Māra kopā ar bērniem pavada pie dabas krūts. Sētā tiek rīkoti pikniki, rotaļas un mazā Hanna guldīta pusdienlaika miegam zem ābelēm.

”Piegulošas džinsas var pagaidīt.” Upmane-Holšteine par pēcdzemdību vēderiņu

Mīļa fotogrāfija! Māra Upmane-Holšteine nosvin jaunākās atvases pirmo dzīves nedēļu

Kamēr mazā Hanna guļ, mamma apzinās, ka ir laiks, ko veltīt sev. Var iedzert kafiju un vērot vecākas atvases, kuras spēlējas un mierpilno mazulīti, kura atrodas miega pasaulē.

Māra sociālajos tīklos joko, ka šajā vasarā necer uz perfektu iedegumu, bet to viņa iemaina pret perfektiem mirkļiem kopā ar sev mīļajiem.

Citreiz mirkļos, kad mazā atvase iesnaudusies, bet Māras vīrs, dziesminieks Goran Gora, spēlējas ar vecākajām atvasēm, dziedātājai ir mirklis palasīt kādu žurnālu un vienkārši baudīt klusumu un mieru.

Ar tris maziem bērniem nav viegli, bet māksliniece var lepoties, ka pirmās pastaigas kopā ar visiem bērniem ir jau aiz muguras.

”Tas nekas, ka pusi no pastaigas mazo nesu uz rokām, jo man vēl jāatceras bērnu pabarot, pirms kaut kur ejam. Brālis ar māsu ratus gandrīz apgāza, cik ļoti gribēja tajos karāties. Ezra mūs nobiedēja, jo pēkšņi aizskrēja viens un mūsu pusstundas aplītis beidzās ar divām stundām, jo pa ceļam taču kafejnīca! Lai vai kā, iziet ielās kā daudzbērnu ģimenei – check!” sociālajā tīklā raksta Māra.

Ar mīļa foto palīdzību Upmane-Holšteine paziņo, ka atgriezusies mājās no Dzemdību nama