Foto: Māra Upmane-Holšteine atguvusi pirmsdzemdību formu un iziet sabiedrībā ar mazo Hannu

8 komentāri
Foto: Māra Upmane-Holšteine atguvusi pirmsdzemdību formu un iziet sabiedrībā ar mazo Hannu
INSTAGRAM

Nedēļas nogalē dziedātāja, grupas ”Astro`n`out” soliste Māra Upmane-Holšteine apmeklēja draugu kāzas. Tā kā uz kāzām Māra devās kopā ar visām trim atvasēm, tas izvērties par lielu piedzīvojumu.

Sociālajos tīklos Māra publiskojusi fotogrāfiju, kurā redzama saposusies apmeklējam draugu kāzās. Uz rokām dziedātājai ir jaunākā meita Hanna, kura saldi aizmigusi.

Foto: Māra Upmane-Holšteine bauda lielisku vasaru bērnu ielenkumā

”Piegulošas džinsas var pagaidīt.” Upmane-Holšteine par pēcdzemdību vēderiņu

Kāzas ir pirmais saviesīgais pasākumus, kuru mūziķe apmeklējusi pēc Hannas dzimšanas un kopā ar visām trim atvasēm.

”Šodien iemācījos, ka trīs paēdušus, tīrus bērnus smukajās (lasīt: tevis izvēlētajās) drēbēs un vēl laicīgi, un bez strīdiem kaut kur dabūt… nav reāli,” sociālajā tīklā raksta Māra.

Dziedātāja piebilst, ka līdz mīlestības svētkiem gan tikusi un beigās bērni vēl jautājuši, kad atkal būs jādodas uz kāzām.

Draugu kāzas Māra apmeklēja elegantā, gaišas krāsas kleitā un kā aksesuārus izmantoja auskarus un gredzenu. Kleita parāda, ka māksliniece jau atguvusi ierasto figūru un burtiski ”staro”.

Komentāros trīs bērnu māmiņa saņem dažādus padomus, kā efektīvi saģērbt un pabarot bērnus, pirms visiem kopā iziet no mājas.

Beigu beigās, Māra faniem atzīst, ka viņā atgriezusies cerība, ka varbūt tomēr ir iespējams mierīgi iziet no mājas ar bērniem, kuri tērpušies viņas izvēlētajā apģērbā, ir paēduši un tīri.

Mīļa fotogrāfija! Māra Upmane-Holšteine nosvin jaunākās atvases pirmo dzīves nedēļu